Komentáře odeslané

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 1157 záznamů. Zobrazuji 916-930.

Bezmoc Publikoval(a): Queen of ocean | Poezie v próze » Ostatní

Mně to příjde jako zklamání. Zároveń nebezpečí v někom/něčem, co ubíjí a není důvěryhodný.Domnívám se, že je o mámení.Neb je to výstižný obraz nepochopení.

13.01.2020 23:37:44 | Krahujecreagovat

Toužím Publikoval(a): jenommarie | Básně » Ze života

Průzračné moře a slunce zář, bosé nohy probořující se do písku,vlahý vzduch a vůně moře.Pohoda a poklid s výhledem do dálek..a prostě si užívat..naplno u vínka-relaxovat,ovlažit se a zaplavat, euforii prožívat.

13.01.2020 22:54:41 | Krahujecreagovat

žena-ŽENA nebo žena-MUŽ Publikoval(a): le-na | Úvahy » Ze života

Pravdivé uchopení. Velmi zajímavé téma, o kterém by se dala napsat celá kniha. Četl jsem dvakrát.."dávám palec nahoru".

13.01.2020 15:09:50 | Krahujecreagovat

Prý že..."zodpovědnost" Publikoval(a): Dreamy | Básně » Ze života

Otevřel druhou láhev Medvědí krve,
podíval se do krásných očí
nejhezčí britky
a za zpěvu Hannah Reid
London Grammar-Lowlands 2017
vychutnal zasmušilý den
radoval se u vína jejím zpěvem
.. hudbou...krásou..
a byl vděčný, že je šťastný
...že je tu s ní.

11.01.2020 16:41:54 | Krahujecreagovat

Né vše je zalité sluncem Publikoval(a): jenommarie | Básně » Ze života

Raději svatý klid, než se někým/něčím utopit.

11.01.2020 12:12:12 | Krahujecreagovat

přicházíš nečekána Publikoval(a): Frr | Básně » Láska

Zaujalo mě slovo vádí.Toto čtu poprvé-a našel jsem význam-vyschlé(á) řečiště/řeka..snad správně.Trochu více ve mně vyvolává vyzrálost-pochopení-uvědomění bytí a krásy podzimu života..přicházející a odcházející energie, znovuzrození a také naděje budoucnosti.

10.01.2020 19:26:13 | Krahujecreagovat

Návraty Publikoval(a): Malá mořská víla | Poezie v próze » Příroda

Vítrem vašich střech, do vlasů zabořen jeho dech.

05.01.2020 13:32:22 | Krahujecreagovat

Vesmírní ptáci Publikoval(a): Helen Zaurak | Úvahy » Sci-fi

:) Jedno je jisté, že vše je nejisté.

05.01.2020 12:16:44 | Krahujecreagovat

Vesmírní ptáci Publikoval(a): Helen Zaurak | Úvahy » Sci-fi

Pokud člověk s nadprůměrnou inteligencí zasedne ke klávesnici a navíc u stroje, který dokáže aplikovat složité algoritmy a zrodit složité programy,není jisté, že je tento proud myšlenek přínosný - nenebezbečný..Důležité je si říci - je tento stvořitel opravdu zodpovědný? Ví hranice mezi dobrem..zlem..možné šílenosti..a dopadu pro celý svět? Řeknu to tak "jednoduše-přirozeně" - znám dva bratry- Jeden je absolvent prestižní univerzity..několik doktorátů přes počítačové inženýrství a dokonce pracoval pro americkou"smradlavou" armádu, kdy vyvíjel program pro rozpoznání prostoru při letu raket(tedy těch ,co zabíjejí)a vůbec si neuvědomil, že tím zprostředkuje smrt.Genius na číslech..algoritmech,aby ten stroj bezchybně fungoval a naletěl na cíl.Neuvědomil si však ZNEUŽITí.Nevím,je to složitá otázka,jak docílit VYVÁŽENOSTI. Rozhodně jeho bratr ví, že tento svět docílí těchto sfér, o kterých mluvíš.Je Raeliánem.

04.01.2020 17:08:42 | Krahujecreagovat

Slunce dnes hladí Publikoval(a): jenommarie | Básně » Ze života

Slunce v duši.

29.12.2019 20:23:32 | Krahujecreagovat

Krvavé housle Publikoval(a): Petr27 | Básně » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné

Nebezpečné nástroje.Niccoló Paganini - „Říká se, že děti, blázni a filozofové mluví pravdu. Proto se děti bijí, blázni zavírají a filozofové nechápou.“ Jen děti a blázni mohou být šťastni a my "ostatní" tvoříme mnohdy krváky...dekadenci a smutek.Zajímavé obrazy..

29.12.2019 20:09:29 | Krahujecreagovat

PADESÁT ODSTÍNŮ HOVNA Publikoval(a): Neklan | Básně » Humor

Tvorba poněkud zavánějící parodií v rytmu undergroundu s přídavkem buřičství.Skvělá volba slov nastolena tvrdostí a zároveň tváří"nad věcí", která má náboj - pro čtenáře,kteří ví o tvrdé realitě života a poznání - i negací a rozmanitosti smradlavého "třeba" kapitalismu, paskvilního bytí, propast společnosti a možného vykořisťování, nespokojenosti.Je to výkřik do tajemna a zároveń tvrdé pravdy s nádechem nadsázky.

29.12.2019 19:27:43 | Krahujecreagovat

Trapní rodiče a závislé děti Publikoval(a): le-na | Úvahy » Ze života

Ve všem by měla být vyvážnost.Nu...Tvoje pěkně - upřímně-pravdivá realita.

21.12.2019 19:07:20 | Krahujecreagovat

Inkarnace Publikoval(a): Isla | Básně » Filozofické

Důležité je v tomto očistci(pozemském) konat dobro a zlu se vyhýbat a často s ním bojovat, i když je extrémně nakažlivé a mnohdy nás potkává... ovlivňujíc na každém kroku bytí-našich životů-vše se zaznamená do Tvé inkarnace, která může dosáhnout vyšší úrovně,pokud je tento čas"čistý"a dosáhne úrovně, kdy se může dostat do jiné dimenze.Světy jsou propojeny, bytosti jsou propojeny a časová smyčka vesmíru stále nahrává novému životu, nejen geneticky...,ale nic není zadarmo...je to cesta pro ty, kteří dosáhnou vědomí - uvědomění - pravdy - lásky - čistoty - spojení a mnoho dalšího,kde se můžeš dostat nahoru,nebo dolu ve svém putování vesmírem. V myšlence je obrovská síla a pokud v to věříš, splnit se Ti může vše.Jinak mě fascinují alternativní- ti, co žijí v souznění s přírodou a jsou hodní a nejsou součástí konzumní společnosti.Věřím, že dary přírody - byliny - mají zázračnou moc.Důležité je také to, jaké lidičky v životě potkáš.Vše je v lidech a je darem, když máš přátelé, kteří jsou naladěni na stejné vlně (vzájemné souznění) a vzájemné naplnění času života.

21.12.2019 18:45:19 | Krahujecreagovat

Naši psi Publikoval(a): Petr27 | Básně » Příroda

Nu, prostě miláčkové...a vděčný a poslušní...mazlíkové.

02.12.2019 22:09:44 | Krahujecreagovat

© 2004 - 2025 liter.cz v1.8.2 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel