Jemný dotek touhy

Jemný dotek touhy

Anotace: Můj milý.. zvu tě na příjemně dráždivou procházku voňavou zahradou našich utajených snů, představ a přání.. zahradou, kde se může vše..


►..... ♫

 
Jsme spolu kdesi v zapadlém koutku světa, kde lišky dávají dobrou noc. Pomalu se rozkoukáváme a povídáme si o všem možném a nemožném. Posedíme venku při skleničce dobrého vína, hlavu v oblacích, oči ve hvězdách. Jsou krásné, jako by předurčovaly to, co přijde.. Vychutnáváme si ten pocit, že máme celou noc jen pro sebe. 

...

Když jsme si užili hvězd, které nám této kouzelné noci plní přání, pomalu se zvedneš, políbíš mě a s úsměvem na rtech si jdeš nechat polaskat své tělo průzračnými krůpějemi vody ze starodávné sprchy, schované za květovaným závěsem.

Najedou mě přepadne šílená chuť, nechat se laskat kapkami vody s Tebou a tak i já odhazuji poslední ostych, který ve mně zůstával a potichu se svlékám, zapaluji svíčky, aby nás jejich teplé světlo zalilo štěstím a zhasínám, abych mohla tiše vklouznout za Tebou.

No.. možná jsi malinko překvapený, ale rád.. a já mám šílenou chuť Tě líbat a hladit po celém těle.. Nakláním si Tvou hlavu do pozice vhodné k ochutnání Tvých rtů.. mňam..Projede mnou elektrizující chvění, kdykoli se má prsa dotknou Tvé hrudi a vnímají náš společný dech. Beru kousek mýdla a začnu Tě jím jemně mydlit shora, až dolů. Jsi krásný.. Tvá kůže je tak hebká a příjemně teplá.. 

Tvoje rty ani ruce však nezůstávají pozadu a vyjdou mi ve všem vstříc. Hladíš mě a mydlíš od krku přes prsa, na kterých chvíli setrváš.. a potom sjíždíš po bocích níž. Pevně se přitisknu k Tobě a cítím Tvou těžko zvladatelnou touhu. Začínám se o Tebe třít. Bože.. je to krása! Líbáš mě na krk a do vlasů. Nemůžu se Tě nabažit a znovu Tě ochutnávám. Plamen svíčky jen tiše přihlíží té něžné chvíli a čeká, až se sebe nasytíme..


Začínám se chvět. Tvé doteky ve mně vzbuzují spalující touhu. Cítím příjemné napětí v každém kousku svého těla a přeji si, aby jsi přišel ještě o kus blíž. Mezi námi je nulová vzdálenost. Prsty Ti na záda vykresluji své niterní pocity. S hlavou položenou na Tvé hrudi cítím tlukot Tvého srdce. Je to tak příjemné. Položím na Tebe svoje dlaně, které Tě hladí a laskají na zádech, přes boky až blízko, blizoučko třísel. Má ústa líbají křivku Tvých boků a krouží okolo pupíku.. a ještě trošku níž, ale.. najednou se vrací zpět. Ještě ne..

Ráda stupňuji Tvou touhu, ráda Tě "trápím" a jen čekám, až začneš prosit o můj dotek na Tvém nejtajnějším místě, které Ti přináší tolik potěšení. Překvapuješ mě a zlobíš.. máš totiž velkou výdrž a sama začínám mít problém se Tě nedotýkat tam, kde mě to tak láká. Raději se k Tobě otočím zády a když ucítím Tvou hlavu na svých ramenou a ruce, které mě hladí po vzrušených vrcholcích mých bradavek, lehce zasténám a Ty si mě přitiskneš ještě blíž. Zase Tě cítím.. všude.. 

Chci zastavit čas!Mám ráda všechno tohle mazlení, něžné doteky, sílící vzrušení. Jako by jsi četl v knize mých tajných přání. Něžné pohyby Tvé ruky na mém necitlivějším místě, umocněné Tvou pevnou touhou, kterou cítím, jak se se mnou mazlí, mi dělají strašně dobře. Tak dobře, že se mi z toho začínají až podlamovat kolena a tak se otočím.. a s lehkým políbením Tvých rtů, Tě lákám do příjemně vyhřáté postele, s měkkými péřovými duchnami, jako od babičky. Tak moc Tě chci, tak moc..

Chytnu Tě za ruku a pomalu uléhám, abych Tě mohla stáhnout s sebou anebo spíš na sebe, abys mě konečně přikryl svým hebkým tělem a já si mohla plně vychutnat to nejkrásnější milostné spoutání..

Každým centimetrem svého těla vnímám Tvou blízkost a plně si ji vychutnávám.. Líbí se mi, cítit Tvé vzrušení, užívám si Tvého zrychleného dechu, kdy se Tvoje břicho a hrudník jemně vtlačuje do mých měkkých mazlících ploch.. a teď.. teď jsi se mi podíval do očí. Vidím v nich touhu a tak se znovu osmělím a začnu si s Tebou hrát.. 

Jemným pohybem Ti naznačím, aby ses mi oddal, lehl si na záda, zavřel oči a nechal se unášet na křídlech svých snů, které se Ti právě chystám aspoň z části splnit.

Začínám Tě líbat na čele a svými rty postupuji po křivce Tvojí tváře níž. Rty.. ty Tvoje krásné, plné rty nemůžu ani v nejmenším vynechat. Jsou tak lákavé. Ochutnám je.. a pokračuji jemnými polibky přes bradu na krk, pulzující touhou. Ach.. cítím něžné šimrání úplně všude. Miluju ten ďolíček u klíční kosti, i tam Tě líbám, a pak ramena.. Tvé paže.. a zpátky, blíž k hrudníku, kde se pořádně nadechnu. Krásně voníš.. Mé ruce nezůstávají pozadu a hladí Tě tam, kde Tě před malou chvílí laskaly moje rty..

Miluji hebkost kůže na Tvém břiše.. přiložím k němu tvář a pak ho políbím. Mé rty Ti tam jemně vykreslují obrazce lásky a něhy, kterou k Tobě v této chvíli cítím.. Blížím se k Tvému mužství, pevně ho vezmu do dlaně a prsty obkroužím jeho špičku, na které se lesknou první kapky milostné touhy. Políbím ho a pevně obejmu rty. Můj jazyk Tě ochutná po celé jeho délce a pak.. Zavíráš oči a plně se oddáváš dotekům mých rtů a jazyka, které Tě jemně ochutnávají s laskavostí, jakou si zasloužíš. Možná právě cítíš stejné teplo, které se Ti rozlévá po těle tak, jako mně. Měkké světlo měsíce dopadá na lůžko v naší chaloupce a rozehrává s námi vzrušující hru, ve které se vzájemně poznáváme a odhalujeme, co máme rádi. Z téměř neznatelných pohybů Tvé pánve, která mi přichází v pravidelném rytmu naproti cítím, že se Ti to líbí a to přímo úměrně zvyšuje mou touhu, proměnit pro Tebe právě tuhle chvíli v nezapomenutelnou. Jazykem laskám tvou touhu na jeho nejjemnějším místečku, připomínajícím samet. Ten vzájemný dotek je tak příjemný. Když Tě cítím ve svých ústech, zaslechnu, jak z Tvých rtů vyšel slabý vzdech..


Zasypávám Tě polibky v tříslech a také na břiše, když se o slovo hlásí vlnka Tvých boků. Nevím, co dřív. Pomalu se po Tvém těle blížím vstříc Tvým rtům. Moje rty a jazyk bloudí od pupíku směrem nahoru, k Tvé hrudi.. To už se ale musím sklonit, abych Tě mohla políbit na vzrušené bradavky a má prsa dočasně uvězní Tvou touhu, které tak poskytnou měkké útočiště ..

Aáách.. cítím něžné doteky Tvých rtů a všemi smysly vnímám pouť, na kterou se právě vydaly. Od úst, přes můj nastavený krk, kdy se mi hlava zcela samovolně zvrátí dozadu a pozorujíc hvězdnou oblohu, nechám se unášet svými pocity. Suneš se pomalu níž.. Tvá cesta je dlouhá a klikatá.. přes prohlubeň mé klíční kosti, až po zrychleným dechem vzdouvající se kopečky, přes které pomalu dojdeš na vrcholky hor, kde se zastavíš a jako správný dobyvatel si nějakou chvíli užíváš toho pocitu vítězství. Rukou si pohráváš s mými oblými tvary, zatímco Tvé rty laskají mé vzrušené bradavky. Cítím Tvůj dech na své kůži, jako to nejjemnější šimrání, které rozechvívá opatrně mou touhu. Když jsi nabažen vší tou krásou kolem, rozhodneš se pomalu sestoupit dolů, do krajiny těch nejcitlivějších pocitů a přání. Plně se Ti oddávám v očekávání věcí příštích..

Cítím, že jsi se vydal na sestup k nejcitlivějším místům mého těla. Napínáš mou touhu téměř k prasknutí, to když se na malou chvíli utáboříš v blízkosti mého pupíku.. Vnímám vlastní i Tvé sílící vzrušení. Pod jemným vedením tvých dlaní se položím do měkkých peřin, které svou měkkostí spolu s Tvou citlivou přítomností vybízejí k naprostému uvolnění. A v objetí nespoutané krásy noční oblohy, prosvítající skrz otevřená okna ve střeše chalupy, už zcela bez obav široce rozevírám svá stehna, aby jsi mohl začít psát další kapitolu téhle kouzelné noci..

Hladíš mě po vnitřních stranách stehen.. a přidáváš ke svým dlaním i svá ústa. Jsi tak blízko, až cítím Tvé živočišné teplo, dotýkající se mého klína, jako lehkou předzvěst toho, co mě ještě čeká.. A.. právě jsem ucítila letmý dotek..Tak jemný a téměř neznatelný, jako dotek motýlích křídel.. Začínáš mě dovádět k nádhernému šílenství.. a mým momentálním největším přáním je, aby jsi přišel ještě blíž..

Naplněním jedné z podob mé něžné touhy a potřeby je, dotknout se nebe. Když říká „bože“ a křičí a svírá a pulsuje a sténá a miluje a vnější svět je jinde. A má touha se začíná pomalu naplňovat.

Cítím, že jsi se odhodlal otevřít bránu k mým největším rozkoším.. Jemně a možná malinko váhavě tvůj jazyk prosí o vstup a ve mně vybuchuje první, z mnoha nádherných vnitřních explozí. Jeho jemné doteky, které jsou čím dál smělejší, spolu v přitažlivé souhře s Tvými prsty, které mu přišly právě včas na pomoc, mě vedou do překrásných zahrad plných vůní. Rostou mi křídla a ve mně se vše svírá, křičí, vybuchuje a pulsuje.. a vnější svět je jinde.. Jsi jen Ty.. a já.. my..

Ve chvíli, kdy mé ruce bloudí ve Tvých vlasech a celá ta vnitřní exploze nutí mé tělo k těžce kontrolovatelným pohybům, mě necháváš vychutnat si ten vrchol slasti a ještě chvíli putuješ po mých vnitřních krajinách, abys mě pomalu, ale jemně přivedl zase zpátky, na tenhle svět. Aby ses mi mohl podívat do očí a vyčetl v nich vše, co se ústa někdy bojí vyslovit.

Posouváš se po mém těle nahoru, vnímám tvou hebkou kůži a zrychlený dech a odezvou na to vše Ti je moje divoce bušící srdce. Už jsi tady. Ztrácím se v hloubce Tvých nádherných tmavých očí, ze kterých vyčtu silnou touhu. Přitiskneš se ke mně, políbíš mě a jemně si svým mužstvím razíš cestičku mým klínem, vstříc mínusové vzdálenosti. Hladím Tě ve vlasech a po zádech a po rukou.. a zároveň si tak pečlivě strážím Tvou vzácnou blízkost. Mám Tě. Mám Tě celého a pro tuhle chvíli jsi jen a jen můj! Začínáš ve mně pulsovat. Otevřu na malou chvíli oči a vidím, jak Ti zrůžověla Tvá jemná tvář. Z úst Ti vyjde tichý vzdech.. Užij si tuhle chvíli můj milý.. stejně tak, jako si ji užívám já..

Začínáme se vznášet.. a létáme spolu po krajinách plných barevných kytek.. a ornamentů a andělů a poletuch a draků..
Autor Amelie M., 23.06.2015
Přečteno 1077x
Tipy 16
Poslední tipující: Robbertos2, A42, Amonasr, MARKO, Frr, Joe Vai, AndreaM, Jort, Slav Milo, Nikita44
ikonkaKomentáře (19)
ikonkaKomentujících (9)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Velice pěkně napsané. Málokdy se člověk setká s erotickou povídkou která není plná vulgarismů.

18.10.2015 09:23:59 | Robbertos2

přesně o to mi šlo.. :) těší mě, že se líbí, díky za zastavení..

18.10.2015 11:52:58 | Amelie M.

Sny jsou potřeba... ;-)

25.06.2015 22:25:52 | A42

přesně tak, někdy nás vytáhnou téměř ke hvězdám.. ;)

25.06.2015 22:33:22 | Amelie M.

;-)
Nebo az do jine galaxie.

25.06.2015 23:44:46 | A42

a nejlepší je, když se nějaký ten sen naplní ;)

26.06.2015 00:13:26 | Amelie M.

Milá Amel, napadla mně děsně všetečná otázka :)))
Píšeš si průběžně poznámky? Já jen, že by to při tom ději mohlo být náročné...

24.06.2015 18:47:14 | MARKO

:))

25.06.2015 18:00:33 | Amelie M.

jako empatická průvodkyně jsi mě ladně provedla krajinou mého snění..díky-:D

24.06.2015 10:04:09 | Frr

no to mě těší :)) není zač

24.06.2015 10:28:05 | Amelie M.

...od smrti k lásce...../úsměv/....Ji.

23.06.2015 23:15:43 | jitoush

rovnováha musí být :))

23.06.2015 23:36:29 | Amelie M.

Vau! ;)

23.06.2015 22:36:53 | AndreaM

tak tomu říkám reakce! :))

23.06.2015 22:38:34 | Amelie M.

:))

24.06.2015 17:03:22 | AndreaM

jsem červenej až za ušima :)

23.06.2015 21:41:39 | Slav Milo

:))

23.06.2015 22:00:03 | Amelie M.

i ty jedna ;-)

23.06.2015 20:12:31 | hledač

cheche :))

23.06.2015 20:26:18 | Amelie M.

© 2004 - 2023 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí