1. kapitola - Země Moskytů

1. kapitola - Země Moskytů

Anotace: ... Jen předem chci upozornit méně chápavé a mladší čtenáře že veškeré postavy a místa jsou zde smyšlené a fiktivní.

Sbírka: Země Moskytů

Pokud si někdo myslíte, že Moskytové jsou hmyz tak se velice plete.Poněvadž Moskytové nejsou hmyz, ale trpaslíci,kteří společně s dalšími bytostmi žijí na planetě Denat.

Na této planetě bylo mnoho území a také zde bylo mnoho území o která se vedli spory.Například území Černé Magie chtěli ho čarodějové, ale i magové, kněží a dokonce i elfové.Na planetě Denat, která byla největší planetou v galaxii Bax, žilo tolik bytostí a tolik národů že jeden se nestačil divit.

Tuhle zase byl další spor a to o obrovské území, které zabíralo jednu třetinu planety Denat, bylo to území které patřilo Moskytům. V zemi Moskytů si všichni žili dobře a skromně a nikdo se nad nikoho nestěžoval a dokonce už vůbec nikdo se nad nikoho nepovyšoval anebo dokonce to nejhorší, nikdo se před nikým nepředváděl a kdo toto porušil byl vyhoštěn ze své rodné vlasti.Ovšem těchto lidí je tu naštěstí jen opravdu málo. Moskytové mají hodně přátel, ale taky jak už to tak většinou bývá tak mají i nepřátelé, kteří jsou opravdu krutí a nemilosrdní, protože každého chtějí vždy zabít jen proto aby získali území.Úhlavními nepřátely Moskytů jsou:Černí Mágové, Černí Rytíři a jezdci, Krutovládci a rytíři ze země Temna tedy Temný Rytíři.

Tyto čtyři nepřátelé útočí na Moskyty v zimě poněvadž to mají nejvíce zásob.Ale Moskyté vždy zatímvyhráli a to z jediného důvodu.Ten důvod je ten, že tento národ dává všechny své prostředky na armádu a obranu své země.Tudíž nepřítel se buď často vzdá nebo raději uteče.Ale Moskytové jsou velice stateční válečníci a hlavně jsou velice oddáni své zemi a jsou ochotni položit klidně za ni i svůj život.
Autor Alexandr Dmitrij Kromnikov, 10.11.2010
Přečteno 436x
Tipy 2
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (1x)

Komentáře

Ahoj, jak jsem řekla, tak si začínám číst tvůj příběh. Měla bych k němu více připomínek, ale protože momentálně nefungují vzkazy, mohl bys mi tady nechat svůj e-mail, abych ti to poslala na něj?

28.01.2011 16:58:00 | Anne Leyyd

Zajímavý, ale abych řek pravdu... Ne moc nápaditý.
Temní rytíři, černí rytíři, temní mágové, elfové, trpaslíci... To je to nejklišovitější klišé v této i jakékoliv jiné galaxii.

28.11.2010 18:10:00 | Corsica

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí