Deník anděla

Deník anděla

moira
Sbírky » Próza (01.01.2010 - 21.05.2011)
Prolog: Úvod: Nováček

Ahoj, jmenuji se Paolin. Zde v neby se příjmení neberou, proto jsem jen Paolin. Místo příjmení je jen registrační číslo.

Jsem kategorie 0 /č. 1 505 500 , aspoň to číslo je jednoduché. Ale už jen 800 dobrých skutků (DS) a jsem 1. kategoriie!

Bydlím v přízemí nebe.. v 1.patře žijí andělé (kategorie 100-1000000) , v 2.patře žijí Strážní andělé (kategorie 1000001- nevím kolik) a v 3.patře žijí Archandělé... kategorii neznám. A někde nahoře bdí Bůh. Viděli ho prý jen Archíci.

Jsem v Nebi.... každý koho znám (znala jsem) na Nebe nevěří, ale kdyby věřili, tak by určitě tipovali , že bych se dostala do Pekla (a nemysleli to zle). A i sám pravá ruka Ďábla mi řekl, že jeden větší zlý skutek a jsem v Pekle. Děsí mě to. Ale zároveň... tak nějak... baví.

Hmmm... možná by to bylo i lepší... já totiž do Nebe nepatřím. Ale jsem ráda, že už nejsem v Očistci. Ještě teď cítím ty ledové ohně na mém těle.

Na stranu mrtvích jsem se dostala neumýslně. Pustila jsem si žilou a... no prostě jsem to přehnala. Ale byl to fakt den blbec.

Můžu říct, že takhle jsem si Nebe nepředstavovala. Od 1. patra je prý Edenská zahrada, ale tady to vypadá jako .... v Praze ve čtvrti kde sídly bezdomovci nebo jako někde na nádraží... až na to, že to tu nepáchne výkaly a není tu nepořádek.

Prostě my Nováčci na vlastní byt nebo domov nemáme a když si vás nějaký anděl neveme pod svá ... "Ochranná křídla" tak opravdu jste bezdomovci. Já osobně jsem bezdomovec a nesnáším přízemí. Přízemí? Sklep...

Jsem tu sice den, ale dnes večer se dostanu do 1. kategorie do které se dostává až po měsíci. Prostě odsud chci vypadnout! Už jsem vám povídala o tom, že andělé stárnou v měřítku 1 rok / za 10 000 let?? A to jsou andělé nesmrtelní. Já nechci být příštích několik desetiletí 13ti letá malá "usmrkaná" holka!!
Tipy 4 ... Tip / Supertip
Poslední tipující:Duše zmítaná bouří reality, Adria
Obsah sbírky:
© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí