zivot

zivot

Anotace: spise ramec metafyziky ci alchymie nez fylosofovani

jest vskutku vsejednota dualnost ctyrpolovost trinitarita. bdice permutace aspektivit i konbinatoriku manifestace individualnosti a hled, zde jest reka stix i jeji archetypalni prevazec zvan universalni zakonitost karmickeho principu, ocistec, posledni soud i nekompromisni nelitostna spravedlnost. k cemu je lidem ruch vsechnech chytrosti, kdyz jest v cloveku od zrozeni klid prostoru ticha pro moudrost? Byt ci byt, tod vskutku otazka! Země jest bezpodminecne milujici matka a Slunce jest jeji v pravde spravedlivy manžel jenz je otec. Měsic jest bratr, svagr i stryc mezi sedmi podpurnymi spriznenostmi hrubohmotnych zivotnosti, ktery jest svědčici o umluve vecneho zivota a zaroven take dosvedcujici uskutečňujícnějícnostem jejich zkusenost. jest dulezitosti pečovat o pratelskost sedmi spriznenosti veskeře zpriznenemu zprizneni v prizni, ku kterymz prvotnim trem prinalezeji i Merkur, Venuše, Mars a Saturn. stanova ideje jest principem kosmickeho. stanovena pricina a dusledek jest zakonitosti universalniho. ustanovenost prirozenosti souladu, klidu, rustu jest harmonii vesmirneho. zivoucnosti jest architektem, zivotjsoucnostnosnosti jsou konstrukterem a zivotnosti jsme stvoritelem. takto na vecnost trvalostmi tady a ted jest evolvovana pritomnost zivousiho. zapecetena jest s postavenim se dvanacti peceticich. na pocatku bylo slovo >> jajsemktery jsem
Autor RešHeNúnHe, 20.05.2013
Přečteno 500x
Tipy 0
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

To je text... zkus to napsat alespoň gramaticky česky - fakt se nedá poznat co je záměr a co překlep, no a v kombinaci se takřka žádnou gramatikou to je nečitelný. Je to škoda.

06.06.2013 16:17:35 | dead-head

Dozajista dokážu porozumět jisté zklamanosti i jistému rozhořčení. Mnohdy jsem byl býval psal zde v nemístné uspěchanosti, jenž se nehodí ani k daným tématům a ani k tomuto webu. Snad bych se byl i slovem omluvil, avšak na omluvnosti jsou nejskvostnější skutky samotné.

Na Liter se prozatimně obracím spíše jako ku svému zápisníku, do nějž si zapisuji jistých podnětů k nadcházejícímu zpracovávání. Ponejvíce pro mne nyní platí, že doposud ještě dozajista nenastala má přítomnost v mém zpřítomnění, kdy bych se byl k vlastním námětům navracel. Tak bych je byl teprve nějak prvotně zpracovával k onomu prvotně-prvnímu plnohodnotnějšímu podání dál. Vždyť svým člověkem si zde před zrakem lidí pokládám pouhé skicy, a to jakožto předobrazy k samotným obrazům či malbám. Jak ohodnotit hrubého zrna?

Z psaného i přesto lze vycházet, neboť v textech ponechávám dojít jen po samotnou okrajovost, kdy krokem dál vedou stezky za hranice dávnověkem ohraničených tajemství. To je však stále zahaleno! Má-li býti filosofická, mystická, metafyzická či alchymistická práce vzkvétající, a má-li vskutku růst, pak jest přeci záhodno ponechávat náznaků, či naopak vědění rozšířeného uvědomění zastírat ve zmatenost slovních spletitostí až takřka v obludnosti bludů a přeludů.

Je fakt v pravdivosti, že se pravděpodobenství nedá srovnávat se samotným "mlčet", na kteréž jest v jistých vědách přirozeného > Ž i v o t a < nemálo poukazováno, ale i tak to přeci jenom nepostrádá účinku. Ba co víc? Mohu se tak obracet k tomu, co již v mém povědomí netřímám, a také se tak mohu ve svém Duchu navracet ku "bodům spojitostí" dřívějších rozpočítávání Tetragrammatonického klíče.

Je pochopitelné, že zveřejněné desetinové minimum, z mé dosavadní celkově celistvé kreativnosti, nese v sobě težkopádnou konstruovanost, a pro jiného člověka (čtenáře) mezi lidmi tak musí býti ještě těžkopádnější až nesmyslně nesmyslná, né-li naprosto nepochopitelná.

Co směl bych plácat za neurvalé hlouposti, pakliže bych nepřipustil, že se nyní ve svém slovu opírám více o výmluvnost než o omluvnost?

Neřekl bych již ničeho pro tuto chvíli přetrvalosti.

13.07.2013 05:03:47 | RešHeNúnHe

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí