Zase jsem o rok
starší?
Zase další Miss World?
Zástup nových, nádherných,
ještě mladších?
Kam se na ně hrabu?
Tisícovka uvařených
obědů,
tuny vypraného
prádla,
probděné noci
u dětí
a další vráska
na čele
Co je to proti zářivému
úsměvu
Miss Venezuely?
Zachrání
světový mír a zvířátka,
samozřejmě
Ještě dožehlím košili
A půjdu k telce
předstírat,
že jsem nad věcí
Jako všechny
okoukané manželky
mužů,
dychtivě hledících
na tu
čerstvou krásu
Zastavte ten příval!
Prosím...
Prosím...
Jste kačeny!!! To se vám to tu kecá...počkejte za deset let :-p pojedete na sraz a nikdo vás nebude poslouchat i když budete nejstarší ;-)))
02.10.2006 23:17:00 | no
Hurá! Já tuhle báseň číst můžu! Já sem totiž patřím! A navíc ráda! Mládí bych nechtěla vrátit, plně souhlasím s Jahůdkou, toho hledání sebe sama jsem si fakt užila dost. A stárnout umím, zvláště s mojí duší puberťačky, tak co. :-) :-D
Báseň je fakt ze života a navíc krásná, díky :-)
02.10.2006 23:10:00 | Levandule
Já si zase tak nestěžuju. Blížím se k duševní vyrovnanosti. Jenom někdy mi to příjde strašně nespravedlivé :o)))
02.10.2006 11:58:00 | Aglája
Na mě už to brzo čeká, tak si to číst můžu.Mno já nevím, já se bojím jen nemocí a jinak už bych mládí vrátit nechtěla, všechny ty boje sama se sebou, se světem, to zklamání než jsem se trochu vyrovnala...Koukej na Rodinný pouta a budeš ráda, že ty jsi normální,cha...fuj. Já si raději čtu. Občas s mým drahým zajdu na strip a pak slíznu smetanu(najednou je jak divej) a ještě mě tam mají holky rádi :OD.
02.10.2006 11:38:00 | Jahudkka
"René, tys jí líbal!!!" "Ženská jedna hloupá. Nevidíš, že omdlela? Dávám jí umělé dýchání..." To jen taková Haló, haló asociace :o))) No jo, nadhled. Většinou už ho mám :O)
02.10.2006 10:48:00 | Aglája
Aglájo, ženská jedna praštěná! Copak Tobě ještě nikdo neřekl, že čím víc, tím líp ?! Myslím roků, samozřejmě :-)Já vím, mně se to kecá, ve třiatřiceti, ale stejně...je to nádherný - nástrahy života řešit už jen s nadhledem a pubertální dcerou:-)
02.10.2006 10:42:00 | deuxEm
Dobrá tedy. Jsem ráda, že i muži mají své mindráky z nevycválaného perspektivního bujného mládí :o)))
02.10.2006 10:11:00 | Aglája
...a co Fibingerová , Kratochvílová atd. ...
...:)))) ...
...protože mne nedávno nazvala Jarka "ženou" ...
...můžu si číst :)))) ...
...a co myslíš,jak je na tom chlap co kope za starý pány ve třiceti někde na vesnici ??? :))))) ...
...pozn. ...
...pěkný :) ...
02.10.2006 10:06:00 | WhiteSkull
Neříkej mi koukalas, pak si připadám jako ženská(ošklivá). Vypíchni z toho fotbalové přenosy! Beach volejbal je vážně svinstvo, ty jejich bříška!
02.10.2006 09:45:00 | smudlinek
Sport? Koukalas někdy na ženský beach volejbal nebo atletiku? :o))) Kdepak, není před tím úniku. Neustále narůstající zástupy mladších, pevnějších a životem nepoznamenaných :o)
02.10.2006 09:40:00 | Aglája
Televize je v pořádku, jen vol ty správné programy(galaxie sport, sport 1).
Skvěle píšeš.
02.10.2006 09:38:00 | smudlinek