Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
FINALE ANDANTE Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
"takové pozornosti" - to tak krásně zní :D :D
„když byl jsi JEŠTĚ dítě“ – no dobře.. ale chci tě upozornit, že jsem v šesté třídě vyhrála krajské kolo recitační soutěže s nějakou přiblblou básničkou o klubíčku vlny a maminčiným pletení! takže ta má námitka stojí minimálně za ještě jedno zvážení!!!! :D :D :D :D
to "dnes by spíš plakali.." bych asi vážně nerozklíčovala.. teď mi to smysl dává :) s tím stažením k zemi.. tak jo, chápu, jak to myslíš, ale s tím se asi stejně smířit nedokážu.. nějak mi to tam prostě bliká a vůbec.. já se jdu podívat na ropáka.. jestli se tam něco změnilo! :-D
Líbí se vám Publikoval(a): Amonasr | Básně » Sex, erotika
ženiální, panáčku:-)
FINALE ANDANTE Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
Josefe, je to napsané tak vyrovnaně moudře a s citem, že se jí snad člověk po tomto přečtení, přestane bát:-D.
21.02.2015 21:47:57 | Malá mořská vílareagovat
TICHO Publikoval(a): Amonasr | Fejetony, sloupky » Ostatní
máš naprostou pravdu.. myslela jsem, že tě nachytám na švestkám a zapomeneš na ty lidské "zvuky", dýchání, tep.. ale ty jsi mě převezl a nic jsi nevynechal!! :))
já myslím, že ticho, jako takové ani neexistuje.. a možná, že kdyby existovalo, byl by to pro nás děsivý a nepříjemný zážitek.. něco, jako dotek smrti.. i když, nikdo ještě neprokázal, že všechny doteky smrti, jsou nepříjemné či dokonce děsivé.. tak jak to tedy je? myslím, že to bude podobně, jako s nekonečnem.. :))
FINALE ANDANTE Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
to je moc pěkná, obrazotvorná báseň.. jsou v ní naprosto neodolatelné myšlenky..
"já nevolám tě pod ni
co tě vede
tam skončí jen to
co máš kol sebe" - to je moc zajímavě a originálně podané oddělení fyzična od duše.. :)
tohle je další silný a krásný moment - "co v dobré jitro změní tam
zdejší dobrou noc" - to si musím pamatovat! :)
možná bych jen kvůli lepšímu rytmu přidala slovíčko do "když byl jsi JEŠTĚ dítě"
no a "co stahuje tě k zemi" mi nepřijde v kontextu básně úplně nejlepší termín, možná se mýlím, ale myslím, že jsi myslel významově spíše něco jako "co váže tě k zemi"
a trošku nerozumím "dnes by spíš plakali
kde ty ses tak rád smál" .. nemohu se v tom najít, nesedí mi to ani moc do básně, protože je to vlastně taková promluva k jediné osobě a celé se to kol ní točí.. asi bych se bez toho obešla..
ach jo, jdu si ji přečíst ještě jednou.. je vážně skvělá.. papa, rozebírací šťoura ameloura :)
Líbí se vám Publikoval(a): Amonasr | Básně » Sex, erotika
má ty interno, to je dobrý inferno:-)
FINALE ANDANTE Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
smrt je poslední milenec
a nebo milenka...
a možná že ani nemá kosu...
jen naše představy o žencích si nese
jen myslím si, že svoje kouzlo jistě nese...
ZAPYKANÁ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska
Instantní pocit rozpuštěný v neurčité realitě lásky ... když myslíš, že víš, mlčí a když nemlčí zjistíš, že vlastně nevíš, co ti říká.
FINALE ANDANTE Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
tahle jediná měří všem stejně ... už proto máme o čem přemýšlet :-)
Líbí se vám Publikoval(a): Amonasr | Básně » Sex, erotika
Máš geniální schopnost vidět poezii všude!
ZAPYKANÁ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska
Něco na tom je, možná se mi povedlo sebrat drobeček, co neupustila u Tebe! Třeba tak magicky působí naše nick names (i když to moje s Tebou původně nemělo žádnou spojitost - takovou drzost bych si nedovolila! Přiznám se ale, že mě to na druhou stranu - i vzhledem k tomu, že jsem v tom zcela nevinně - fakt těší. To víš, všichni Tě tu baštíme, mě rozhodně nevyjímaje!)
Za sebe zjišťuju, že se mi paradoxně taky nejvíc daří texty, co vzniknou samy dílem okamžiku. Ale zatím se s tímto zjištěním peru. Tak nějak mě mrzí, že když mám předem nějakou představu, klopotně a urputně skládám a x-krát přepisuju dílko, co s ním pak ani sama nejsem spokojená (natož chudák čtenář). Zatímco jindy se jen tak mimochodem pospojuje pocit do řádků a vyjde to. Asi mám typicky ženský názor, že výsledek stojí za to, jen když si ho dostatečně odtrpíš...
ZAPYKANÁ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska
Bez výčitek...kdy ozvěny se nemají kam vracet...kràsně napsané...celê...děkuji.úsměv.z
ZAPYKANÁ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska
na klavír jsem hrála asi šest let.. jenže jsem neměla zrovna přívětivou profesorku, tak mě to dost znechutila.. dodnes mě mrzí, že jsem přestala.. jo, kdyby tam byla jiná souhra okolností, mohla jsem ted vyprodávat koncertní sály! :D takhle sbírám po světě slávu jen se svými neodolatelnými verši :D :D a dnes jdu sbírat slávu svým zcela jistě odolatelným zpěvem.. hurá do vinárny.. fajn večer :))