Komentáře odeslané

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 19544 záznamů. Zobrazuji 17176-17190.

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Víš že když jsi mi napsal, že mátové zmrzce by ses rozhodně vyhnul...tak jsem tě s tou perličkou v puse viděla??? Jo kluku, ty asi radší bubble gum nebo jahodovou :-):-):-)
Ale víš co, pro ccino to znamená jediný... že právě s tebou bych na tu zmrzku klidně šla...bo bych se stopro nemusela dělit :-):-):-)
taky si užij krásnou noc...jen dnes zapomeň na hřebík a dopřej si spíš třeba ty dvě sexy čísla... víš, co je zvláštní, boy, že 69 je jen pro jednu z těch poloh... ale když to dáš vobráceně, jako že protočíš směr muže a ženy, už se to jmenuje zas jinak...teď z hlavy ten název nedám, ale jde vlastně o to samý, jen vobráceně...z toho je vidět, že i Kámasútra je někdy postavená docela na hlavu:-):-):-)
Ale zpět radši k tý jahodový a žvýkačkový perličce :-):-):-)*

12.10.2023 19:06:30 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Nevěřil bys kluku, ale je úžasná...
A jen tak čistě mezi námi, kdo zvládne v puse mentolovou pastu, ten zvládne i tenhle mátovej zmraženej zázrak:-):-):-)
krásnej večer, tobě:-)

12.10.2023 18:44:46 | cappuccinogirlreagovat

betula Publikoval(a): narra peregrini | Básně » Ostatní

ty máš opravdu duši básníka... v sukních, teda... příjemnej večer, naro :-)

12.10.2023 18:41:17 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Viď??? Asi proto že mi to jde vždycky přímo ze srdce, a že když jde o všeptávání za noci přímo do ouška, tak i ty rarášky v těch očích mám, ráda si hraju, ale to k těmhle věcem patří, kdo by chtěl bejt v milostnejch záležitostech za suchara :-) :-) :-)

12.10.2023 18:01:10 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Sestřičko love story u mně??? Tak to spíš z té vesmírné výše jukni do jinýho okýnka u ccina je klidno :-) :-) :-) *

12.10.2023 17:47:39 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Romantik by myslím jen těžko použil při psaní o milování slovo bestie. Nebo jó??? :-) *

12.10.2023 17:43:24 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Asi by sis zasloužil řád... kličkujícího zajíce... kluku :-):-):-)

12.10.2023 16:33:33 | cappuccinogirlreagovat

Silnice bolely mazlavým medem Publikoval(a): Caliéry | Básně » Filozofické

Zajímavá spojení, poeticky silná slova...ale já se s nimi nějak nedokážu ztotožnit... možná proto, že po sladkém se vlastně šlape... a potupa ve spojitosti se slovem světlo... mi taky zrovna nesedí...

12.10.2023 16:32:27 | cappuccinogirlreagovat

Východ slunce Publikoval(a): kozorožka | Básně » Ostatní

krásně poetické verše... úplně z nich na mne dejchlo, jak ten svět je vlastně krásnej...:-) děkuji:-)

12.10.2023 16:25:54 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Stůj si za tím, Marty... a klidně stůj, vším, co jde:-):-):-)*
A za tímhle řádkem si zas i se všemi možnými významy stojí Ccino:-):-):-)*
Heeeej...dodej mi tedy v tom případě, boycaptain, co máš na mysli tou nenakrmenou bestií???:-)*

12.10.2023 16:23:25 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Ten vtip znám, Marty...a jo... je vtipnej, je to ze života a je to pravdivý... ale kdybys ty svý řádky nevysvětlil, fakt by ty tvý řádky... vzbudily u mnohejch rozpaky... no u ccina spíš velkej zájem, bo bych přemejšlela, kdo by tou bestií vlastně měl bejt :-)
krásnej den, kapitáne :-)*

12.10.2023 16:14:28 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

Venuško, zlatíčko moje...touláš se mi tím vesmírem, jen co je pravda...ale já to chápu, vždyť vesmír je nekonečnej...takže můžu bejt ráda, že ke mně vždycky takhle krásně trefíš zpátky... jsem ráda za každé tvé zastavení... a jestli jseš zapálená vášní, zlatíčko moje růžovoučký... tak to je kráááásnýýýý a to ti teda přeju, páč si ještě doooost silně pamatuju, jak se při tom člověk cejtí kráááásně :-)
Tvý poslední slovíčko komentu mi napovědělo, že ani ten anglicky psanej dodateček ti neušel...a že víš... vo co go:-):-):-)***

12.10.2023 13:36:07 | cappuccinogirlreagovat

JSI Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Sex, erotika

kde je čokoláda, tam nemůže bejt nedobře:-)
úplně jsem dostala chuť...na něco slaďounkýho...:-)

12.10.2023 13:31:34 | cappuccinogirlreagovat

Dvě šedé myšky Publikoval(a): o3_gambit | Básně » Ze života

Máš rád pohádky, příteli, tak ti připomenu, že i k princezně se zlatou hvězdou na čele patřil myší kožíšek :-)
Moc hezounká, hladivá báseňka...
Pampeliška, to je takové žluté sluníčko, které patří zemi... krásné vyjádření, že i myška může bejt pro někoho vyjímečná :-)*

12.10.2023 13:23:34 | cappuccinogirlreagovat

SETKÁNÍ V NOCI... Publikoval(a): vrbák | Básně » Láska

Opravdu silné vyjádření toho, že jsi své lásce dal napospas...a to zcela a beze zbytku... nic sis pro sebe nenechal... krása:-)*

12.10.2023 13:18:08 | cappuccinogirlreagovat

© 2004 - 2025 liter.cz v1.8.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel