Komentáře odeslané

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 175 záznamů. Zobrazuji 151-165.

Kapka deště a náš život Publikoval(a): BleakCry | Úvahy » Filozofické

Ano kapka může, kapky mohou a bouřka způsobí třeba u pískovců erozi.
I lidé by se měli a mohli snažit žít podle svého nejlepšího přesvědčení, neubližovat, ale pomáhat potřebným. Jedinci ublížit slovem je snadné, avšak může bolest překonat, zvednout hlavu a jít se projít ven do bouřky...

19.10.2013 19:02:22 | Havikoreagovat

Pocity Publikoval(a): BleakCry | Básně » Smutné

To chce rozdýchat a zapomenout, určitě se to zlepší. Nezoufej. ST.

19.10.2013 18:58:37 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

A já přesto nežiji v paláci, singles život ani mě nebaví a domnívám se, tedy alespoň podle tvrzení svých kamarádů, že si v kuchyni umím poradit, šak ona už Ti nějaká slečna ráda uvaří, pokud bude ona tebe a Ty ji milovat. Snad se nakonec s vařením popereš i dnes. A přeji dobrou chuť k pití vína, přestože já piji alkohol zcela vyjimečně, jednu sklenku snesu i já. ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 18:55:11 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Neutekl by ani jeden z nás, líbí se nám krajina České republiky, ono nešlo o to, že on by byl "nadržený", ani já nebyla "typická studentka" vzhledem k věku. Zůstali jsme kamarádi a já si myslím, že to je vzácnější než sex. S. S pikantulemi Ti neporadím, kromě krupicové kaše nejím ještě balkán, to už raději mozarellu, ale pokud umíš vařit a vaříš často, tak si poradíš.
Třeba podle tohoto receptu. Mimochodem jsem také skromný člověk, co k narozeninám raději dostane na papíře psané vyznání než šperky. ;-) ;-) ;-)
http://recepty.vareni.cz/pikantule/

19.10.2013 18:31:56 | Havikoreagovat

GENERAČNÍ SNY Publikoval(a): Amonasr | Prozaická miniatura » Ze života

Zatímco rok 1968 znám pouze z vyprávění prarodičů i rodičů. V roce 1989 mně byli 4 roky a díky kladenskému bydlišti naší rodiny a pražskému bydlišti poloviny příbuzenstva jsem i já intenzivě prožila tzv. sametovou revoluci. Ač nejsem tzv. generace 0, která již údajně nepozná cenzuru, vím, že pravděpodobně ani třetí sen, to když se ČR stala součástí EU, nijak to postavení naší Země nezlepšilo. Za týden touto dobou už budou známy výsledky předčasnýcg voleb. Poučí se už obyvatelé ČR z její historie???

19.10.2013 18:26:40 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Asi takto nejsem z oněch čtyr procent. Pro mě momentálně OK. A sexuální pnutí je fajn, ovšem pokud trvá 2 školní roky, tak je jasné proč jsem raději v době svého studia třetího ročníku okolí tvrdila, že mám přítele se stejným křestním jménem, jako má náš tehdejší pan třídní a pokud jsem se šla odpoledne projít, tak jsem vyjimečně šla sice i okolo jeho domu, ale nic jsem tím nemyslela, jednoduše bylo vhodné a přípustné být jeho kamarádkou v mých letech, ale nesměla jsem být nic více, to jsme si oba velmi dobře uvědomovali, přestože si o tom okolí myslelo jiné věci.

19.10.2013 18:08:20 | Havikoreagovat

V nebi Publikoval(a): Favi | Povídky » Historické

Výhodou nás lidí je, že díky zemské gravitaci chodíme po Zemi. Já osobně chci po smrti raději do pekla, je tam teplo a navíc jsem ateistka, přestože pokřtěná, ale k přijímání jsem odmítla jít. ;-);-);-)

19.10.2013 18:01:55 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

:-) :-) :-) Asi takto, já mám cizí děti ráda, ale tři tedy opravdu nepotřebuji, jako dobrovolnice se jim domu věnovat i zadarmo, adoptovat je nechci, život s potomky je stejný jako se zvířaty. ("Fabulovat jsem větou o nemožnosti mít potomka mohla kdysi, protože to bylo zaklínadlo, ale ne pravda, nemusíš mě tedy nijak litovat." Nejsem nijak jak to vyjádřit nepotřebuji sex denně. ;-) )A pokud muž jezdí na motorce, mně se to líbí, jako koníček dobrý, pokud nenutí k tomu i partnerku, ale motorkáři nejspíše vyberou si motorkářku. ((Mně biologické hodiny hold netlučou, asi je mám rozbité, nebo v nich jen došla baterka. Těžko říct.)) Mě znalo sice v Luha poměrně dost lidí, ale to byli Ti (hlavně ti mužského pohlaví, protože ženský kolektiv a tzv. "slepičení" nemusím, které jsem si pustila do svého života), obvykle studovali/učil na škole, pro každého z nich jsem byla kamarádka, bo jinak to nešlo. Ve čtyři ráno jsem se ve třeťáku pravidelně samovolně budila, takže jsem se někdy šla projít nebo si v loži četla, udělala si čaj a chleba s medem k snídani, nachystala si materiály do školy na daný den do báglu a mezi prvními studenty vůbec dorazila do školy, aby jsem si po rána vyřídila soukromé e-maily, přečetla nějaký moudrý citát, koukla na liter. Pak už jsem se pilně učila pod dohledem všech našich pedagožek i pedagogů. ;-);-) ;-)

19.10.2013 17:37:03 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Co já asi tak dělám, už dávno neřeším minulost, protože kdo by bolest brousit znovu v srdci si chtěl. Manželka já ničí netoužím být, umřít mohu i jako alečna nikoli paní. Nejsem vegetariánka, ale už si v jídle pečlivě vybírám a sedí mi suchý žitný chléb stejně jako vyjimečně kvalitní domácí mnou upečená italská pizza z kvalitních surovin. A pozvánka do Tvého lože, usmívám se, ani nevíš, kdo já v reálu jsem, třebaže pokud jsi se v letech září 2005 - září 2008 (poté jsem přerušila studium, a dostudovala v Táboře)pozorně po Luha díval mohl jsi mě někde zahlédnout koutkem svého oka. Až si tuto debatu pod Tvou básní přečtou jiní uživatele tohoto serveru, tak se možná zděsí. ;-) ;-) ;-) Post Scriptum: Nikdy nejím krupicovou kaši. :-):-):-)

19.10.2013 17:09:03 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Šak jasně, že sranda být musí, antikoncepci řešit nemusím, tak snad o to je pevnější má zásada, že nelezu téměř žádnému muži do lože.
Bo okolí umí řešit, třeba to s kým jsem kdysi v Luha šla do čajovny, pro mě jen kamarád, já pro něj vrba, slečna co umí mlčet.
Mlčící ženy muže sice mohou děsit, na druhou stranu umí skrýt svou bolest a neobtěžovat třeba kolektiv někdejšího studijního ročníku. ;-)
U nás ve středních Čechách hold říkám mlíko, sejra, rejže, přestože to je regionální mluva, těchto výrazů jsem se nezbavila ani za studií. ;-);-);-)

19.10.2013 16:30:52 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Já vím, jaká jsem, velmi dobře si to uvědomuji, s přibývajícími léty, každým dnem i hodinou. Ono je těžké milovat někoho, koho z hlediska jeho práce člověk nesmí. Já osobně jsem se často musela bránit zlým řečem lidí, které jsem kolikrát znala třeba jen od vidění. Myslím, že ženy, co nemohou mít děti, vždy omřou o samotě. ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 15:59:01 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Ano, smrt komet je ve vesmíru. Perseidy také umírají daleko od Země. Jen bohužel dodnes nevím, jak zemře dívka, co prý je "anděl bez křídel a svatozáře", pokud je to pravda, tak je moc dobře, že jeden muž je alespoň výborný kamarád a já splatila daň za hříchy nás obou. ;-) ;-)

19.10.2013 15:51:47 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Kometa, kdysi mě jeden můj pedagog na SOŠ (studovala jsem knihovnické a informační služby, ovšem předem přiznávám, že jsem ke studiu nastoupila ve svých již 20 letech, to pro doplnění informace, aby jste si třeba nemyslel něco špatného i o mně a něm.)tvrdíval, že jsem možná anděl, kterého Bůh s určitým záměrem poslal na zem. Hvězdy a pozorování oblohy v noci mě baví dodnes. Jinak jsem ze Středních Čech. Snad mohu prozradit ještě své křestní jméno Anna. Mimochodem Luhačovice na podzim jsou moc krásné, tak si to tam užijte. ;-)

19.10.2013 15:42:46 | Havikoreagovat

..... Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní

Ano to jsou Luhačovice zima tuším leden 2006, proč.?

19.10.2013 13:50:27 | Havikoreagovat

Pokud budeš číst tento dopis... Publikoval(a): Favi | Povídky » Romantické

O životě s pokorou. Klobouk dolů před mistrem slova.

19.10.2013 13:21:45 | Havikoreagovat

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter