Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Rád přemýšlím Publikoval(a): Přízrak158 | Básně » Ostatní
"Jsem člověk a nic víc..."
Matka si před porodem říká. Zplodím člověka. Už to je odpovědnost.
Zrcátko Publikoval(a): petrzal | Básně » Ze života
Přiznání věku, je životním omylem. Máme duši neskonale mladou. To jen pleť, trochu věkem okoralou.
No já vím, Petrzale. A už mlčím...
noční trampoty blbovzdorného basníčka Publikoval(a): Frr | Básně » Ze života
Takové krásné odskakování si, k nejemnějším ingrediencím poezie. Dokážeš čtenáře uchopit a přenést do stále pustých a opomíjených krajin, žadonících o sponzorský dar poezie. A múza štědrá: Jen si řekni a já pokleknu a obdaruji, by na chléb mi nezbylo.
Pěkná a oslovující poezie, ctěný Barde*
Strach Publikoval(a): Krahujec | Básně » Pro dospělé
Super myšlenka, Krahulče. Bingo, a plně se s tím ztotožňuji*
Jen tak podsunu. A na co je nám vzdělání? Všude samý inteligent... jo, já vím. Ty všudy přítomné nízké lidské pudy... Hmm.
Strach Publikoval(a): Krahujec | Básně » Pro dospělé
Tak si dobře vystihl. Jo, producírování medií je jen zoufalou křečí, aby na svoji důležitost upozornili a nepřišli o čtvrtou pozici státní moci i svůj nadstandardním skrojek chleba. Spějí k oslovení nejnižších lidských pudů - a to tupé bulvarizaci společnosti. Ta se dá lépe manipulovat, jak to trefně popsal v publikovaném díle Amonasr.
Nuže můžeme revoltovat jen našim subtilním slovem. Víme, je to nemnohoho. Ale slovo má stálještě sílu potence. Nezapomínejme na to!
úvahy starýho dědka Publikoval(a): mapato | Básně » Humor
Díky, Mapato, za bezva reakci. Super.
Blood, sweat and tears? To jen mi prolétl ten název amerikánský skupiny v souvislosti s obsahem tvého díla. A také trochu ve spojitosti vrtvení stylů jejich hudby. Máš to navrstvení času v díle obdobné. Nechtěl jsem tě mystifikovat. A mimochodem a mimo jiných jsem také Procol Harum poslouchal. Jsem a byl jsem takovej "multi poslouchálista"
Tak ať máme hudbou propláchnuté uši. To říkala a měla i Joko Ono Suši.
BEZ OZVĚNY Publikoval(a): Amonasr | Básně » Kultura
"Nekonečný seriál." Hm, to (jako) téma si zapamatuji a jistě napíši o tom povídku. Díky.
Máš pravdu. Tříbit názory by se daly jistě na dlouho.
Děkuji Ti, za podnětný a zajímavý dialog*
Strach Publikoval(a): Krahujec | Básně » Pro dospělé
Tady k básni nelze nic podotknout. Jako člověk jsem se hned poznal.
S tím vesmírem si mě nahrál. Teď jsem zrovna četl stať nějakého amerického vědátora, který napsal. "Nastal konečně už čas, aby člověk kolonizoval(!) i vesmír."
S ironickou nadsázkou. Primitiv vesmír už se těší, až jej konečně osídlí pionýři vzdělané civilizace. Až po jejich prvé vyměšovací "potřebě" ucítí první pach božsky povýšeného člověka.
Máš to pěknou reflexy.
Prázdná nádoba Publikoval(a): vlnka | Ostatní poezie » Ze života
Pěkně sis poeticky začeřila, Vlnko.
Holovous Publikoval(a): šerý | Povídky » Ze života
Také je to z cyklu povídek "Trapáren." Tož o prekérní situace není nouze. Děkuji za nahlédnutí a kochám se představou, že ses usmívala. Skvělá zpráva!
Smutná Publikoval(a): Ziny | Básně » Smutné
Nejen v posmutnělém kytarovém rifu. Na tohle téma není vůbec snadné psát. Uznale pokyvuji hlavou, jak ses zdatně popasoval a dílko je opravdu bezva. Jen na konci ve čtvrté "struně" bych trošku ubral koncovek akordu … čil.
Užil jsem si u Tebe, pěknou chvíli*
Holovous Publikoval(a): šerý | Povídky » Ze života
Jé, zdraví Danaska z Prahy* Také já Tě zdravím z tvůrčího modra.
Je bezvadné, když jsem pobavil. Mnohokrát díky, za kuk!
V mé chvíli ticha Publikoval(a): Dreamy | Miniatura, hříčka » Romantické
Vidím Tvůj nik a hned nastavím tvář peříčkům. No, a dnes?
Je to doslova o "duchanu těla." O ženské touze, co opětovné chtěla.
Emocí, jak na větrném poli. To ví tváře polštář... se sypkem soli.
Já vím, Petruško, že nadsázka. Ale jak žena se klade... i otázka*
Horský podvečer Publikoval(a): Kaj | Básně » Ostatní
Je pro mne zážitkem, takové dílko číst. Skvělé*
Rád jsem přečetl*