Komentáře odeslané

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 5 záznamů. Zobrazuji 1-5.

Circus of Grand Fantasia - Playtime (kapitoly 4-6) Publikoval(a): GrygySM | Romány » Fantasy

Dávejte si pozor na časté opakování stejných slov ve větách jdoucích hned po sobě, neřkuli v jedné větě. Pokud to tedy není záměrná repetice pro zvýšení údernosti a melodie. Rovněž zájmeno co je v textu poněkud nevhodné, u vás sice ne příliš časté,jako v jiných zde textech, přesto je zájmeno co rušivé a stejně tak časté opakování slova které. čeština má dostatek možností, jak zájmena střídat, případně nahradit. Nebojte se používat AI pro možnost synonym a berte AI jako takového vašeho editora textu.

15.02.2026 23:40:22 | Goberreagovat

Hloubka- cesta do Přístavu Publikoval(a): Charlie | Romány » Fantasy

Jaký chcete komentář? čeho se má případně týkat?

07.02.2026 22:05:50 | Goberreagovat

Vetheny-Veldorantin Publikoval(a): Gober | Romány » Fantasy

Ok díky. No pokud budu upřímný, tahle scénka je ještě dosti mírná, co se týče oněch chmurných věcí. Najdu poněkud pikantnější, kde nebude nouze o zombie. Ke psaní... S bratrem jsme napsali knihu Devatar Sedr rok 2007, vydáno v edici pevnost epocha. Já tehdy spíše pomáhal s příběhm, nikoli se psaním. Od roku 2021 jsem začal publikovat politické komentáře na Britských listech, tam jsem se rozepsal, doučil češtinu a zjistil, že to jde a že si rád hraji se slovy a větami. Pak to bylo již kousek k přepsání, doplnění a rozšíření pokračování Devatar Sedru již však nikoli jen jako poradce příběhu, ale i jako pisatel. Přidal jsem románu cca 300 stran, doplnil dějové linie, pár postav, zápletek a vše uzavřel, každou jednu dějovou linku. Aktuálně uzavírám druhou kontrolu textu, provedu třetí, již letmou a posílám někam do nakladatelství, případně vydáme jako eknihu či zkusíme Pointu či něco podobného.

03.02.2026 18:18:33 | Goberreagovat

Vetheny-Veldorantin Publikoval(a): Gober | Romány » Fantasy

Zdravím, nevím, zda se tady tyká nebo vyká. Kdyžnevím, budu vykat. Děkuji za komentář, děkuji moc. Nejprve dotaz, zmínil jste prokleté básníky, jelikož jsem je nikdy nečetl, můžete prosím upřesnit, kde je spatřujete, děkuji. K vaším dotazům. Román Vetheny--veldorantin má zhruba 666 stran, ať jsme tedy dark fantasoví. Tahle ukázka je někde z poloviny románu, kdy je Žerguš Zedrvoj vytržen ze své melancholie a vržen do dění událostí po nákaze, která se prolila Venturou. Jednak tam máme tedy nakažené, kteří leč v této ukázce nejsou vůbec uvedeni, a pak tedy ostatní obyvatelé Ventury, kteří tak nějak využili situace k přemístění majetku odněkud někam. Nákaza za to nemůže, to je lidská povaha a rozhodně se netýká všech obyvatel Ventury. Vlastně nákazu jsme mohli vidět v onom pokoji s krbem kolébkou a vyraženými dveřmi, kdy nakažený odchází pryč od rodiny, od dětí, z města a bohužel jde přes mrtvoly... cizí i vlastní. Zdravím a děkuji Petr

01.02.2026 21:35:42 | Goberreagovat

Vetheny-Veldorantin ukázka z románu, kapitola Roland Ostražitý Publikoval(a): Gober | Romány » Fantasy

Děkuji, jsem rád, že jsem zde. Musím ocenit a pochválit tento web, že i pro nevidomé je velmi jednoduché se zde pohybovat, vkládat, psát, reagovat, což je jinde problém, nepřekonatelný problém. Tady to funguje a funguje skvěle. Snad se mé psaní bude líbit, dávám jen ukázky, celý román má cca 666 stran. Jen komentářů by mohlo být více, ať vím, zda se to dá číst... díky a měj se.

01.02.2026 15:30:59 | Goberreagovat

© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.3 ⋅ Facebook ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel