Nalezeno 1804 záznamů. Zobrazuji 1641-1660.
Tuhle povídka jsem psala dohromady s mojí kamarádkou a už tady jednou napsaná je. Já ji tu píšu znovu, protože jsme ji vymýšlely společně. Pište komentáře, ať vím, jak na tom jsme!
Chcete jít do baru? A ulovit tam nějakou ženskou? Dávejte si pozor... :-)
Část druhá závěrečná
Svého času jsem bydlel v panelovém domě, který byl po delší dobu opravován. A někteří nájemníci začali provozovat noční courání po domě o))) Část první
Ahoj človíčku. Jsem ufoun. Koukáš co?.............
Amerika ako ju vidia milióny. Protiamerické.
Jsem městský kluk, kdo se tedy v tý živočišný říši má vyznat, no řekněte!
Někdy může být veselo i po zábavě o)))
Část čtvrtá závěrečná
Jak občas někdo může dopadnout... Příběh starého pána z domova důchodců :-)
Část třetí
No, je to prostě den jako každý jiný, až na pár výjimek :)
Část druhá
Pro ty, kdo mají rádi černý humor..
Zasesevracímkpřezdívcezorik, 23.11.2006Tipy 0 | Čteno 525x | Komentáře 6
Vzhůru na divoký západ s panem Netypickým o))) Část první.
A zase jedna poštovní komedie.
Další z Pohádkových Fantasmagorií. Myslíte si, že ten drak stojí o to, aby každý měsíc přežvykoval nějakou princeznu?...:o)))
Jak jsem našla cestu do knihovny
psali jsme slohovku na toto téma a ve škole mi řekli, že je to dobrý, tak to sem dávám... připadalo mi to docela vtipné .. prosím o komentáře.. diky
Těžký úděl náhradníků. Podle mého názoru to je alespoň trošičku vtipné. Ale posouzení je na vás, tak komentujte.