Nalezeno 33967 záznamů. Zobrazuji 32601-32620.
Tohle se stalo jedné mé kamarádce. Pokusila jsem se to napsat z jejího pohledu.
je jen na vás, jak tuto povídku pochopíte... vím, není dokonalé, možná má rychlý spád, ale je tam všechno, co jsem chtěla naznačit... zamyslete se ;o)
Minulost pohlcující všechno krásné...
moje myšlenky, moje pocity... nevím, jaká je kvalita příběhu, ale potřebovala jsem se vypsat... budu ráda za vaše názory... :)
pro ty, co jen sní...
inspirováno životem...
ponořila jsem se do vzpomínek a sepsala pro vás pár vzpomínek na prázdniny u moře před dvěma lety, snad vám v tomhle "zimně jarním" počasí poskytnu trochu letní nálady a tepla u srdíčka :o)
No jo, jindavá to bylo něco.. aneb vzpomínka na staré časy
vzpomínání na dobu komunismu se soudružkou Maruškou...
moje dny, moje myšlenky... zrovna dneska jsem měla slzu v oku...Mohl za to strach?
(Fejetony, sloupky » Ze života)
Je to taková reakce na počasí, které si už nehraje na roční období, ale dělá si, co chce. Komentujte...
je to trošku delší, ale už jsem to potřebovala napsat, když to nemůžu nikomu říct...:(
Tohle bych tak moc chtěl napsat.. tohle ve mě je a nevím, kam jsem to měla napsat, tak se nezlobte...:(
(Fejetony, sloupky » Ze života)
Domácí slohová práce, čísla, která se objevují v druhé polovině neberte moc vážně, nezjišťoval jsem je, jsou tam účelově. Přeji příjemnou zábavu ;)
Nevím jestli se hodí tenhle nadpis - jsou to prostě jen emoce k jednomu člověku mno. Je to vlastně dopis.
Sammi-Kielli, 21.03.2007Tipy 0 | Čteno 409x | Komentáře 3
pár myšlenek, které mi proudí hlavou
Margita, Tibor, Eva – kamarádi
Ale Tibora miluje ona, a zná ho mnohem dřív než Eva! Už od malička. A od loňska dokonce bydlí ve stejném paneláku jak on. Když jí loni při povodni zahynuli oba rodiče, byla zrovna u tety na prázdninách. A tak už tam zůstala.
Kdo to jen může být?