Nalezeno 322958 záznamů. Zobrazuji 57361-57380.
Ahoj to jsem zase já Olivandr. Toto je předmluva k jednomu rozdělanému dlouhému příběhu z světa z, kterého pochází první příběh, který jsem napsal. Po pravdě řečeno se spíš zabývám tímto příběhem než tím původním. To znamená že spíš pudu psát toto.
Někdy i tak . .. hledat, nalézt, držet, věřit..
jenommarie, 15.01.2020Tipy 18 | Čteno 320x | Komentáře 9
...Tak vidíš, jak už mě znáš...
Celou noc nic a když to přijde tak je konec . . . .sakra.
Když bolest není to, co mě trápí
Mír v duši, 14.01.2020Tipy 3 | Čteno 369x | Komentáře 1
Jedná se o příběh o rytíři, který najde něco, co hledal celý svůj život, jen proto, aby to hned zase ztratil... Toulá se světem a hledá ztracenou lásku. Najde dobré přátele, odhodlané a se společným zájmem. Společně bojují o spravedlnost, která panuje v t
ZlatáVrána, 14.01.2020Tipy 0 | Čteno 359x | Komentáře 0
Pochopitelně nepochopitelná protikladnost slov, která chodívají ruku v ruce...
Tohle by mohlo být něco nového co tento svět ještě nezažil může to být "PROLOG" k něčemu většímu nebo taky prostě jenom začátek nějaké menší povídky. To však je jen na vás jak moc se vám to bude líbit. Prosím napište mi váš názor. Děkuji Olivandr.