Komentáře přijaté

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 864 záznamů. Zobrazuji 91-105.

Poklady pod střechou Publikoval(a): Jarka | Ostatní » Ze života

Škoda že nejde vráti čas. Chtěla bych svojí babičce říct, že ji mám ráda...

23.09.2017 18:12:13 | Andělreagovat

Byl jednou jeden život Publikoval(a): Jarka | Povídky » Ze života

Onemocnění poměrně vzácné, ale jelikož jsem ho zažil u svých přátel, byl bych rád, kdyby bylo ještě vzácnější. S tím hrozným pocitem museli žít patnáct let. Chlapec odešel velice mladý, a jak píšeš i on byl neobyčejně talentovaný. Krásně kreslil a často dokázal několika tahy vyjádřit přesně podstatu situace. Jenže pak už ke konci nedokázal ani kreslit a to ho velice drtilo, protože měl asi spoustu myšlenek, které by chtěl vyjádřit. Bylo to smutné a co víc, drtilo to i spřízněné okolí. Jsou to smutné okamžiky lidské pouti... :-(

30.07.2017 09:16:45 | Koblížekreagovat

O bramborovém chlebu Publikoval(a): Jarka | Úvahy » Ze života

Popravdě, co by člověk chtěl po bramborách v prášku. U nás ve fabrice z tohoto kouzelného prášku dělají "brkaši" a připomíná spíš bezchuťové lepidlo. To Herkules je chutnější. :-)
Já ho taky doma občas upeču, a vzhledem k tomu, že ho mladíci doslova sežerou, jinak se to ani říct nedá, bude asi lepší než v obchodě. Tím se ale nechvástám, jen skromně informuji. :-)) Jinak u nás , stejně jako u "Phil" vede podmáslák.

30.07.2017 08:57:02 | Koblížekreagovat

O bramborovém chlebu Publikoval(a): Jarka | Úvahy » Ze života

Já peču žitný, ale nejraději mám čerstvý podmáslový. :)

29.07.2017 18:01:25 | Philogyny1reagovat

O bramborovém chlebu Publikoval(a): Jarka | Úvahy » Ze života

doporučuju chleba cibulový, ten je se sádlem moc dobrý - ten bramborový s dcerou máme rády, ale mnohem víc bramborové bagety, ty jsou trochu pikantní - ale možná záleží i na pekárně - cibulový kupuju v Lidlu, to bramborové pečivo v Albertu

29.07.2017 16:49:42 | hanele m.reagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

:-)

14.07.2017 18:19:39 | Fanyreagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

:-)

13.07.2017 08:28:20 | Fanyreagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

Tak já schválně zkusím dneska v metru počítat lidi, co čtou papírovou knihu, jen tak pro zajímavost kolik jich uvidím. :-)

12.07.2017 17:18:06 | A42reagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

Taky přidám pár postřehů. Tablet, popř. čtečka je obvykle o poznání lehčí než kniha, nehledě na podstatně větší uložitelný objem. Čtení knihy z obrazovky není čtením on-line, ale off-line z uložených dat (ale na tom nesejde). Asi je fajn, že se něco čte, na mediu bych tak nebazírovala, taky se kdysi např. psalo na pergamen, neřkuli tesalo do destiček. ;-)
Elektronické úložiště je dobrá věc, jestliže nevím, jestli se mi kniha bude líbit nebo jestli ji přečtu jednou a navždy odložím. Na takové svazky je pak v knihovně škoda místa.
Jo, taky čtu radši z papíru. A třeba v metru vídám dost lidí s knihami i docela tlustými. :-))

12.07.2017 17:00:37 | A42reagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

:-) kniha je krásná věc :-)! ST

12.07.2017 15:56:12 | Fanyreagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

...jako knihomol s tebou ze srdce souhlasím...kniha je k nakousnutí víc než displej...;-)

12.07.2017 00:26:55 | bogenreagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

Nezavrhuji čtečky, ale osobně také preferuji tištěnou literaturu, do elektriky se za den načumím dost a ještě abych v ní i četl. Přijde mi, že úpadek čtení se hrozně nadhodnocuje, ale je tu pravda i možnost, že žiju v nějakých 'lepších' kruzích. Ale rozdíl o proti před 20 lety tu jistě bude, teď se toho dá dělat podstatně více než dřív, ale knihám jejich starou slávu nikdo nevrátí, ale ani nevezme. Číst se bude, dokud budou lidé.

11.07.2017 20:29:53 | reagovat

Jak je to s knihami Publikoval(a): Jarka | Ostatní próza » Ze života

Já mám ale spíš problém vidět někoho kdo si čte. V rukou často jen mobil a přejíždění facebooku aj. :/

11.07.2017 17:42:44 | diep kragreagovat

Koláč Publikoval(a): Jarka | Ostatní » Ze života

chtěl bych jej někdy okusit..neměl jsem o něm ani tuchy..:-D*

02.07.2017 22:32:24 | Frrreagovat

Domácí je domácí Publikoval(a): Jarka | Ostatní » Ze života

...no je to tak...domácí je domácí...

02.07.2017 22:17:11 | Květka Š.reagovat

© 2004 - 2025 liter.cz v1.8.5 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel