Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Láska, sex a . . . z jednoho deníčku jedné neznámé Publikoval(a): Fany | Povídky » Humor
:-), díky Ti moc aravaro jak za Tvoje milé zastavení, tak i za velikou chválu, při níž, jak říkám, bych vždycky nejraději strčila hlavu do písku . . . , ale teď nemám tu možnost, takže leda do sněhu :-)! Ale samozřejmě mě to moc těší :-)!
DISKVALIFIKOVANÝ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
:-), přeji obyčejnou pohodu :-)!
Reverdy, Vinnetou a moje hezký nohy Publikoval(a): Fany | Povídky » Humor
:-), a víš, že jsem si, Ivo, vůbec tenkrát (ano, už je to strašně dávno :-)!), nevšimla, že jsi neměla hlavu :-), naopak! viděla jsem, že máš hlavu pevně na ramenou a okouzlila jsi mě svojí svébytnou prózopoezií :-)! A naprosto věřím, že by ses tenkrát beze mě určitě neutopila :-)! A co jablečný štrůdl, moh´by bejt? :-)
k předjaří Publikoval(a): Frr | Básně » Příroda
:-) a někdy je to dokonce výborný :-)!
Kdybych... Publikoval(a): JSJ | Básně » Ostatní
:-), pravda oni se někdy trochu vyděsí, čeho jsme my ženy schopny, a teď mluvím samozřejmě o té spoustě citu :-)! ST
Balada o smutném koníčkovi Publikoval(a): Fany | Balady, romance » Láska
:-), já bych se v tom, milá Ivo, asi zbytečně nepitvala, hodíme to do genderové neutrality a budeme mít od toho pokoj :-), znáš to, mohly bychom takhle píchnout do vosího hnízda, nikdy nevíš a pak ti najednou přijde zlomená tužka :-)!
Balada o smutném koníčkovi Publikoval(a): Fany | Balady, romance » Láska
Děkujuuuu :-)!
Balada o smutném koníčkovi Publikoval(a): Fany | Balady, romance » Láska
:-), tak znáš, Ivo, balady, ty už jiný nebudou :-(, jen si tak kolikrát říkám: proboha, nech ho žít, copak ho nemůžeš nechat žít???, ale víš co, to bych musela zase měnit název :-(, a to je moc složitý :-(, takže nakonec to vždycky dopadne takhle :-)!
LIŠČÍ HOŘE Publikoval(a): Iva Husárková | Básně » Ze života
I Tobě krásný :-)!
DOPLŇ PŘÍSLOVÍ Publikoval(a): Iva Husárková | Básně » Láska
Jé, Ivo, promiň, že nehraju, to je na mě moc složitý, jsem jednoduchá bytost :-)!
pohybovala ústy jako losos v době tření... Publikoval(a): enigman | Poezie v próze » Ze života
Líbí :-)!
LIŠČÍ HOŘE Publikoval(a): Iva Husárková | Básně » Ze života
:-), jsem o tom přesvědčena :-) a pozdravuj Toma :-)! Ať je mu líp :-)!
DISKVALIFIKOVANÝ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní
Obyčejně normální?, to je přece neobyčejně krásný :-)! ST