Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Dovolená Publikoval(a): Paolo Bianco | Povídky » Láska
Neléčitelná záležitost prý. Homofob, co? Ani nepotřebuji odpověď, tvůj komentář je všeříkající.
Ticho I Publikoval(a): Péter T. | Básně » Smutné
Až na ten obrat "náhle a poznenáhlu" se mi to líbí.
Máš tam zajímavá spojení a asociace, už ten samotný začátek láká k přečtení.
Šalamounova píseň Publikoval(a): Tade | Básně » Láska
V bibli je to takto:
Kéž by mne zlíbal polibky svých úst – nad víno lahodná jsou milování tvá!
Tvá interpretace je téměř doslovná. Upravit pár slov a prezentovat to jako báseň, to mi přijde hodně odvážné. Za mě velký palec dolů.
Duha Publikoval(a): Emily Říhová | Básně » Ostatní
To přece ale neznamená, že to tam musí být explicitně napsáno, a navíc dvakrát. Nech taky něco pro čtenářovu obrazotvornost a fantazii a tak. Jednou bohatě stačí ;-)
A jinak, pro milovníky sladkého to je dobře, své jedlíky si to najde :-)
Duha Publikoval(a): Emily Říhová | Básně » Ostatní
Duhová zář - duhová pentle: osobně bych jednu tu duhovou vyměnil za jiné slovo, ať se to v básni neopakuje. A jinak - je to sladké :-)
Matka Publikoval(a): Viktory Mary | Básně » Ostatní
Ti nevím. Jakože, to co jsi napsala, je pravda. Ale prezentovat to jako báseň, veřejně, to mi přijde málo na to.
Zjednodušeně řečeno jsi napsala 1+1=2. To víme a toto najdeš všude po internetu. Chybí mi v tom nějaká invence.
o ni(pro ni) Publikoval(a): Ostravský básník | Básně » Láska
Po ostravski - je fajna.
Ale ta úprava, ta potřebuje pořádně velký pilník.
a tak dál Publikoval(a): Marten | Básně » Cestování
Já bych ty zdrobněliny (vlnky, mráčky) v podobných dílech zakázal ;-)
Slyšíš? [Ty slyshish?] (RUS) Publikoval(a): ViLyam | Balady, romance » Láska
Na zálohy jsou cloudy. A jelikož jsou texty datově malé, tak na to ti stačí místo, které poskytují zadarmo. Např. dropbox 2 GB, google disk 15 GB.
Dělat si zálohy textů na veřejném literárním serveru je hodně krátkozraké. Nejen, že takový server má větší pravděpodobnost, že se zavře a o texty přijdeš, než když je budeš mít na zmíněných cloudech. Ale i z důvodu, že tady máš možnost vkládat jen jedno dílo denně. No a v neposlední řadě ti to budou autoři komentovat. A třeba i negativně ;-)
Každopádně oceňuji překlad, i když by asi bylo lepší, když bys to vložil nejprve Rusky, a pod to Česky. Bylo by to přehlednější, než jak je to uděláno teď.
Slyšíš? [Ty slyshish?] (RUS) Publikoval(a): ViLyam | Balady, romance » Láska
Neslyším, protože bohužel nerozumím.
Super by bylo, kdybys pod to dal i Českou verzi. Ale jen nápad, měl bys větší zásah, zas tak moc lidí tady asi azbuku nedá.
Volnost Publikoval(a): Emily Říhová | Básně » Ostatní
Mít tak křídla... se někdo má ;-) Líbí moc.
co hoří na keři Publikoval(a): kvaj | Básně » Ostatní
První 4 řádky se mi líbí, pak přijde slovo strašidelně a jde to docela do háje. Spraví to zase první 4 řádky poslední strofy.
Těch 8 je z toho nejlepších a zbytek bych nechal v šuplíku ;-)
No a teď... Publikoval(a): JaJarda | Prozaická miniatura » Filozofické
Pokud půjdeš, tak nezapomeň zhasnout a zamknout ;-)
V područí hospody Publikoval(a): m.n. - čas od času | Básně » Smutné
Ten půllitr na konci, super. Celé je to :-)
Komunikace Publikoval(a): umělec2 | Úvahy » Ze života
Je to tak. Jsme lidi a máme chyby - moře chyb ;-)