Nalezeno 3345 záznamů. Zobrazuji 181-200.
Život je krásný, je potřeba se na něj ale dívat tím správným pohledem
Strejda Itizeus, 07.02.2020Tipy 1 | Čteno 471x | Komentáře 0
Nebyli z Flogrurku. Místní galerku znal, nepatřili k ní. Přicestovali nedávno, schovávali se. I jeho vyhmátli v chcací uličce nedlouho nad ránem. Nechtěl dopadnout stejně, ale když vám zalichotí pěkné děvče, zapomenete, že na zakázku a kostely neděláte.
Povídka navazující na mé první fantasy dílo "Kapka v bouři".
Pohled na svět by neměl být černobílý. V tomto díle však je. Je o boji dobra i zla s neutralitou. V neposlední řadě však o boji každého z nás. Najdete zde démony, lovce a typickou chamraď.
Má tady někdo rád fantasy? Pár pokusů v tomto žánru jsem učinil, toto je jeden z nich. A nebojte se, není to dlouhé. Ani vážné :-)
Budou to možná poslední hodiny, během kterých mají šanci Dalan a jeho spojenci něco vymyslet. To nikdo neví. Jisté je, že se zde cosi děje. Ale vedle Alberských rytířů se do nekompromisního pátrání pouští také Kven.
Aby se čtenář dobře zorientoval v následujícím ději, tak je důležité upozornit, že jde o Orfeův sen, v němž vidí sám sebe v budoucnosti a on to ví. Eurydiku nahradila Anna. Prožívá lásku jak ve skutečnosti, tak i v té své budoucnosti. Jeho duše proplouvá
Děj je smyšlený ale legenda o kumakakok je pravá. Tyhle bytosti jsou známé po celé Filipíně. Tato legenda vznikla v dobách kdy mor zabíjel velké množství lidí.
Protože se mi rozbila klávesnice, byl jsem donucen posunout publikaci dílu.
Ochránce Dalan #1: Do Ardatyru
Jsem zpět, abych dopověděl příběh Dalana. Začíná jeho poslední a nejtěžší dobrodružství, kde se setkávají motivy předchozích povídek, staré, ale i nové postavy. Znalost předchozích děl silně doporučuji, především Nialerské železo! Díky za přečtení.
Tak toto, už je práce, nad opravdovou situací, kterou Riat v příběhu zažije .... je to pořád ještě first draft (ale upravený first draft), snažil jsem si hrát hodně s rytmem příběhu. Snad to tu někoho osloví.
teorie o smyslu bytí na Zemi, povídka z roku 2012
danielsoft, 27.06.2019Tipy 0 | Čteno 457x | Komentáře 0
třeba to tak není, třeba to tak je...
danielsoft, 23.06.2019Tipy 3 | Čteno 525x | Komentáře 1