Nalezeno 3335 záznamů. Zobrazuji 2261-2280.
Harry Potter a Spojení rodů, Kapitola 16 - Růže a zrada
V této kapitole dochází k zajímavému převratu v ději, tak přeji příjemné čtení. A za komentáře děkuji:-)
Mno desátý pokračování, budu ráda za jakýkoli komentář x)
„Dobré ráno, Moony.“ „Co se to-.“ Pak se zarazil. „Nemůžeš za to.“ Řekla mu a konečně se zvedla. „Byla jsi se mnou?
Flow Calipso, 04.05.2008Tipy 4 | Čteno 428x | Komentáře 1
Takový pokus o sci-fi povídku, je to slohovka z češtiny, takže je to rozsahově poměrně malé, do budoucna mám v plánu to přepracovat.
Zdravím tahle povídka má stejnou hrdinku jako Den ve službě. Psal jsem co mi přišlo na myslt jako vždy. Budou tam chibi za které se omlouvám :o) Prosím piště komentáře. Ta minutka vás nezabije.
a zas je tu něco nového (jinak hledá se kritikou nešetřící betareader, takže kdo by měl zájem, tak ať se ozve) p.s.: trochu delší, ale snad dobře počtení, tak když tak se pak sami vyjádřete svými názory..
Bezejmenná je protože se v ní nikdo nijak nejmenuje..možná je depresivní ale co na tom..
Imwu Lilien Samuthaar, 01.05.2008Tipy 1 | Čteno 385x | Komentáře 0
Siwan - Kapitola 11. Skryté věci nevídané
A Voldemort se smál, krutě se smál. „Varoval jsem tě.“ Řekl a pak špičkou nohy šťouchl do bezvládného těla. „Já nikdy neodpouštím.. Já jsem Lord Voldemort!“
Flow Calipso, 01.05.2008Tipy 5 | Čteno 535x | Komentáře 0
Harry Potter a Spojení rodů Kapitola 15. Godrikův Důl
Další kapitola je zde. Seznámíme se v ní s vesnicí, kde žili Harryho rodiče. Za komentáře děkuji ;-)
Siwan - Kapitola 10. Hůl a pes
„Mám syna.“ Opakoval omámeně a líbal Lily na tvář a zpocené čelo. „My máme syna.“ „Harry.“ Vydechla Lily a podívala se na svého muže. Ten přikývl. „Harry.“
Flow Calipso, 28.04.2008Tipy 5 | Čteno 652x | Komentáře 2
Povídka vytažená z mysli jedné studentky..
druhá upravená část prologu vysvětlující děj příběhu mého sci-fi příště by měla následovat už jen upravená část klasického příběhu a plus něco dalšího (za jakékoliv připomínky budu vděčný)
no jsem zvědavá, jestli už k tomuhle budou nějaké ty komentáře :-) nachám se překvapit... )a písmenky nešetřete)
Flow Calipso, 25.04.2008Tipy 6 | Čteno 501x | Komentáře 0
tak po přečtení knihy (sci-fi) ač v ní nebyli ufoni, tak jsem se zamyslel a plus několik připomínek, které jsem k předcházejícímu textu dostal, nakonec má hlava stvořila trochu větší rozbor dějin mého sci-fi, aby měla něco víc do sebe Posuďte sami
I anděl se musí učit létat...
Kratičká povídka o trochu jiném pohledu na jednu věc...
A/N: Věnováno mé „Zemi“ a našim rozhovorům o smyslu života.
„To co po mě chcete je nemožné.“ Zavrtěl hlavou Gaverio a pak mlsně kouknul po prázdném hrnečku. „Tak to tě zase můžu doprovodit domů.“ Nabídla pohotově Siwan a jako by to snad měli s Albusem domluvené, udělala pár kroků směrem k čaroději.
Flow Calipso, 21.04.2008Tipy 10 | Čteno 417x | Komentáře 0