Nalezeno 132714 záznamů. Zobrazuji 32661-32680.
: Člověk míní a Jort mění. Chtěl jsem dát Literu pár dní od sebe odpočinout, ale kvůli Jortovi se tu rozběhla taková diskuze na téma bázeň boží, že do ní musím taky po svém přispět. Sice o tom prd vím, ale ve století neodbornosti se to snad může... :-D
Vyšlapat cestu v bodláčí, v krajiny dávných příběhů, kde špatní lidé dělají,...
http://www.youtube.com/watch?v=hpGH1wvlSok
(Prozaická miniatura » Ostatní)
Nedávno si tu Amonasr vzpomněl na svého dědu, skromně se za něj přiřadím se svojí vzpomínkou.
ZNÁMÁ MÍSTA V krajině dětství mého zase kvetou květy. Tytéž, co kdysi dávno,...
Toto jsem nenapsala já,ale jedna úžasná paní! I přesto to sem musím dát, protože je to rada šitá na míru a stejně tak může být vytvořena i pro vás. Kdo by chtěl kontakt nebo odkaz na tu paní, nechť zanechá vzkaz.
Jen potřeba vyventilovat své myšlenky. :)
Aneb sestra se vdává, bratr se chytá za hlavu, doufám, že si to nepřečte :D
SmallGeorge, 14.07.2014Tipy 6 | Čteno 320x | Komentáře 1
ONKOLOGIE Bolest, beznaděj a samota, jak kočka mají životů. Pergamen tváří v...
tahle je o muži jehož ruce byly kouzelné a svedly vše vyrobit a zahrát na každý hudební nástroj jako anděl,měl však znetvořenou tvář ta byla jeho prokletím...představuji vám..padlého anděla a něžného ďábla, génia i šílence, fantoma i skutečného muže-Erika
Snící čarodějka, 14.07.2014Tipy 0 | Čteno 717x | Komentáře 1
Na požádání dokončení povídky - zadaný začátek kurzívou. Asi bych v tom viděla ponaučení - nepřehánějte to s pitím a vnímejte reálný svět ;)