Nalezeno 24139 záznamů. Zobrazuji 9521-9540.
je to pokračování prvního dílu...
Je to o dívce kterou její otec poslal na Tangikovu akademii tam se dozvídá že ten chlapec co je přišel navštívit je upír.to by bylo všechno jestli se chcete dozvědět víc přečtěte si to (byla bych moc ráda aby ste to okomentovaly případně kritizovali
To nejkrásnější v mé posteli 1\2
Pro Vás. Pro mě. Pro ní (Korki - má velká inspirace, nějak se to nedaří :D, patří jí velký dík). Pro něj (Čas, protože nás šidí a zároveň nám dává) a protože prostě proto! :D Příjemnou zábavu přeji a děkuji Všem, kdo obětuje ten svůj čas pro ten můj :)
Znáte ten pocit? Kraťounké povídání.
Nine Saturdays Alusia, 24.05.2010 Tipy 1 | Čteno 238x | Komentáře 1
No,chtěla jsem zkusit napsat nějakou povídku..Jsem sice holka,ale napsala jsem to z pohledu kluka,tak snad se bude líbit...Byla bych ráda za komenty...
Jmenuji se Samantha Lorenová a až do nedávna jsem žila jako normální středoškolačka. Můj život byl úplně obyčejný. Teď je ale všechno jinak. Nejsem obyčejná studentka Howardovi střední školy. A už vůbec nejsem normální.
LadyIssabell, 24.05.2010 Tipy 1 | Čteno 238x | Komentáře 1
Živý les a o zbrklé ženské která by zasloužila po čuni
viz nadpis
Jiřina Švéda, 24.05.2010 Tipy 2 | Čteno 294x | Komentáře 0
.
smysleny pribeh o zivote nekolika kluku.... =)
(Povídky » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné)
Trochu detektivní žánr - ale ne moc.
Návraty domů bývají těžké. Zvlášť pokud jste odcházeli, za né příliž příznivých okolností. Ještě těžší to je, pokud patříte k těm ne moc oblíbeným, navíc lišícím se dost zásadní věcí Budu vděčná, za jakýkoliv názor na mé povídky. Nemusí být jen kladné.:)
„Jsi…“ vydechl Theo, „bouřka.Letní bouřka.“ (snad poprvé není v anotaci věta ze začátku:O).Takový dárek nedárek pro ziriant(sto básníků ti dá sto lepších).:) Ta poslední část možná bude dána jinam, ale co, máš přece narozeniny! ¦ <3 Snad to (já) nezklame
(Povídky » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné)
prosim pište komentáře, ať vím, co zlepšovat, díky
(Povídky » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné)
Příběh člena zatýkacího týmu při SAS v bývalé Jugoslávii. Poprosil bych o komentáře, děkuji
Poslední, třetí část vtipné fantasy povídky.....
nevím kam to přesněji zaradit ...
Romana Šamanka Ladyloba, 23.05.2010 Tipy 9 | Čteno 445x | Komentáře 2
(Povídky » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné)
Hybrid H. Pottera a H. P. Lovecrafta.
(Povídky » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné)
Něco ve stylu Chuckyho.
(Povídky » Akční, detektivní, dobrodružné, válečné)
Utopie aneb nevidíme to tak černě
Takže, moje první delší literární dílo. UPOZORNĚNÍ: Je možná podobnost s jinými FF inspirace pochází výhradně od pár slečen z Mad Killers. A ano, hlavní postava má jméno i charatkter jedné anime postavy.
Toto je můj první drabble. (pro neznalce-drabble je text o přibližně sto slovech, pro který vám někdo jiný zadá slova, která v něm mají být)Mě byla zadána slova: dilema, agonie, filcka. Předem se omlouvám za chyby a upozorňuji, že je to jen taková blbost.