Nalezeno 7982 záznamů. Zobrazuji 6101-6120.
O čerstvé upírce, která se octne v té "nejlepší" společnosti...
Antionette, 14.08.2008Tipy 18 | Čteno 596x | Komentáře 0
Jaké úmysly má Thranduil s Riel? A jak bude probíhat jejich setkání, když se tam navíc objeví jeho kamarád?
Melien Edhel - XXVI. kapitola - část 2/2
Thranduil se pokouší promluvit si s Glorfindelem. A Lidianna se snaží přesvědčit Legolase, že jí na něm opravdu záleží. Jak to asi dopadne? Hezké počtení. :-)
Anděl smrti
Brunette..., 13.08.2008Tipy 0 | Čteno 434x | Komentáře 0
První náznaky tajemství. Temného tajemství =P Chybí mi tu kurzíva :(
Co pořád psát? Prostě pátá kapitola... až to bude stát zato číst, upozorním =D
Jakpak pokračovalo Rielino setkání s princem?
Další díl upečený včera pozdě v noci. Takže jestli jsou tam chyby, tak pssst ;-) Hezké počtení.
Ta druhá půlka mého já - 1. půlka 1. kapitoly
Román o přátelství, lásce, nenávisti a bojích mezi upíry, anděly, vlkodlaky a samozřejmě i lidmi. První kapitola rozjíždí děj, čeká nás první setkání hlavních hrdinů. Možná to bude trochu zmatené ze začátku, ale vše se vysvětlí:-) Vše pro Tebe Bobinko!!!
SummerNight, 12.08.2008Tipy 8 | Čteno 579x | Komentáře 4
Je to narychlo sepsaný, páč na další týden mizim, ale snad to nebude taková hrůza :D
Nevím, co napsat. Prostě třetí kapitola, kterou musíte překousnout, pokud se chcete dostat dál :)Jestli si to někdo přečte, budu ráda =P
Zajímavé, jak se David snaží vehementně ukončit svou věčnost. Jsou tací, kteří o ni stojí, ale on ne. Je vůbec nějaká možnost svůj úděl ještě nějak změnit?
Na návštěvě u Riela.
Copak se přihodilo v lese?
2.kapitola. Stále nic moc extra... mno odpustím si nesebevědomí :) Seznámení se situací, náznaky prvního tajemství :)
Moje první HP povídka, začátek nic moc, prakticky o ničem, ale troufám si tvrdit, že se to ještě vyvrbí :) Jestli máte náladu, čtěte... :)
Audrey - Kapitola 9. Náhodné setkáníc
„Brio?“ ozvalo se okamžitě po tom, co vstoupila. Audrey se musela pousmát. Ten hlas poznala. „Jsi to ty? Už jsem ani..je krásné tě vidět zase, já..proboha..promiň já usem nechtěla-…“
Flow Calipso, 11.08.2008Tipy 8 | Čteno 488x | Komentáře 1
tak zas něco nového, i když...