Nalezeno 9632 záznamů. Zobrazuji 6201-6220.
pokračování..děkuju za tipy i komentáře a omlouvám se za chyby..
Topit Karla ve vlastní šťávě je pro Andreu docela sranda a proto si to užívá, jenže někdy je lepší mlčet:(
Andy se rozhodne strávit příjmený večer s Alanem a chudák ani neví kolik známých lidí na grilovačce uvidí :)
Zpověď jedné začínající....a víte co přečtěte si to sami.
Usmíření to je to nejlepší co může být a to hlavně mezi dvěma velkými kamarádkami. PRoč ale nemůže mít Andy chvilku štěstí ve více věcech a musí řešit další problémy v její rodině ?
Andy se vrací z návštěvy od táty a těší se na mamku. OVšme ne na dlouho, protože mamka propadla alkoholu a je na dně :(
pokračovaní...takže jak to bude stím zlomením...
Taková romantická blbinka :D. Když jsem to psala, poslouchala jsem The Power of Love od Celine Dion, tak si to k tomu můžete pustit. Nepoužila jsem jména, aby to nekazilo atmosféru.
Jedna holka, jedna(platonická?) láska, jedna chyba... Tohle dokáže změnit nejen život ale i pohled na něj.
Amelie Montez, 01.09.2009Tipy 5 | Čteno 395x | Komentáře 2
II. Část z pohledu Noir
...
nerozhodná holka v mezidobí bez majáku, 01.09.2009Tipy 17 | Čteno 437x | Komentáře 0
Co bude dál? Ač to vypadalo jen na zlomenou nohu zdá se že se chystá další zlomenina.....srdce.Zbytek se dočtete.
Smutná pohádka o anděli na cestě
zmatená cesta je dál ...
andrea.milous, 31.08.2009Tipy 0 | Čteno 435x | Komentáře 0
...
nerozhodná holka v mezidobí bez majáku, 31.08.2009Tipy 15 | Čteno 425x | Komentáře 1
Jak vypadá štěstí? Tak to zjistí Andy hned jak najde na svém okně ráno vzkaz od Filipa, který se rozhodl nikam nejezdit a raději strávit další den s ní. Bohužel to ani trochu nedopadne jak by chtěli:(
...
nerozhodná holka v mezidobí bez majáku, 30.08.2009Tipy 16 | Čteno 585x | Komentáře 0
přesně, jak jste předpovídali, Andreas si chystá návrat na scénu
Alex Foster, 29.08.2009Tipy 21 | Čteno 592x | Komentáře 1