Nalezeno 36162 záznamů. Zobrazuji 30401-30420.
Povídka z češtinářské olympiády :)
.................
Někdy člověk čeká a stále se přemlouvá. Jenže když se nedočká, tak ho to hodně bolí.
YumeOokami, 26.04.2009Tipy 0 | Čteno 391x | Komentáře 0
Pro mého nejlepšího přítele,kterého již osm let neustále hledám,bohužel však bez úspěchu.
..úsměv je mocná zbraň..
Hrátky s láskou...
Ach, ty vysoké funkce...
Když víte že máte pravdu.
YumeOokami, 25.04.2009Tipy 0 | Čteno 483x | Komentáře 0
Shellyni rodiče se dozvěděli, že děvče si trochu zahrává s drogami.Odvezou jí proto ke známému, který se s drogami již vyrovnal.Shelly se z lehkomyslné puberťačky stává dívka,která lituje svých činů a chce je napravovat.
LucilleDanion, 25.04.2009Tipy 0 | Čteno 529x | Komentáře 1
...z nudy...:))
Trošku jiný život: Malá noční hudba
Moje nová povídka na pokračování, která obsahuje různé příběhy několika přátel a jejich strážců :) Je to spíše jen pro pobavení, ale snad se bude líbit.
Opět jsou tady Moderní blázni.Zatím se to rozjíždí.Nevím komu se to líbí nebo nelíbí :)
Moje první kapitola knihy Moderní blázen =o)Může jich mít tak 15.možná mín a možná víc.Setkáte se s bláznama,nevysvětlitelnými jevy a normálními lidmi.Jsme ve 21.století .Tak si to užijte =o)
Věříš v posmrtný život?=o)
Máte rádi památky?
Jasně a stručně, i žena umí využít svou sílu...
Jsou to dva kamarádi. Nebo taky ne. Chtějí okrást vlastní babičku. Nebo vlastně ne. Chtějí být spolu, ale pořád jim někdo bere jejich štěstí na dně jedné krabice. Vtipná povídka o tom, že toužit se dá neuvěřitelně moc.
...když už není kam jít a tajemství chce ven.