Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
SMS Publikoval(a): Lota | Básně » Láska
lota..mysli na neco... neco co si hodne prejes .. a splni se Ti to. Moc krasne.
Poznání Publikoval(a): Bíša | Básně » Ostatní
Vzdycky jsem mela ke stari uctu, je to zdroj vsi moudrosti.. ktera je velmi cenna a ve dnesni dobe bych rekla nedocenena.. moc krasne jsi to napsal dekuji.
Pocta čarodějce, nekorunované královně literu! Publikoval(a): Kozoroh 1 | Básně » Příroda
Kozoroh 1 - Vazim si Tvych sluvek ,snad si ani takovou poctu nezaslouzim...trochu jsem ted v rozpacich ale mam radost ze tady mam spoustu bajecnych pratel a ze jsi mezi nimi prave i Ty. Napsal jsi basen opravdu moc krasne ..moc dekuji a tesim se na dalsi pekne psani..Z
Ďábelský tanec Publikoval(a): vapiti | Básně » Láska
Nadherny tanec .. take moc rada tancim...
Bolest Publikoval(a): vapiti | Básně » Láska
Duse se tristi na tisic kousku,snad clovek jenom laskou strada a srce odolava tem divokým kouskum.
Lásko má I. Publikoval(a): Bíša | Básně » Láska
Krasna , jako i Tvoje ostatni basne..
Noc duchů Publikoval(a): Drakonee | Básně » Horrorové, krvavé, strašidelné, tajemné, záhadné
Velmi povedené!
Lvíček a Vosa Publikoval(a): Psavec | Básně » Příroda
Moc pekna tvorba vesela cisi optimismem...
Tváře Publikoval(a): vapiti | Básně » Ostatní
vapiti-procitam Tva vytribena slova ... vsude nachazim cit a lasku... je to hotova zaplava ... a je to nadherne, vsak vis basne o lasce mam moc rada a Ty tve pises skutecne prekrasne... je videt ze je to zlomenina srdecniho svalu... pis dal..
Jsme jenom Ty a Já! Publikoval(a): Kozoroh 1 | Básně » Ostatní
Moc pekne.... inspirace a fantazie Te zasahla a to je velmi skvele.
Řvoucí Sedmikrásky Publikoval(a): G30R63 | Básně » Ostatní
Smutne ale krasne.. citim jak trpis a je mi to lito.. citim v basni nehu.. krasne sednikrasky co mam moc rada... cas vsechno zahoji... neboj.
Co mi liter dává Publikoval(a): Kozoroh 1 | Básně » Ostatní
Kozoroh 1-- Moc krasne pravdive a moc Ti dekuji za sluvka ktera jsou velmi cenna .. prisel jsi vzdycky kdyz jsem potrebovala .. pokazde s nejakou legrackou.. dekuji moc jsi bajecnyyyyyyyyyyyyyyyyyy Zita.