Komentáře odeslané

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 2083 záznamů. Zobrazuji 121-135.

Slepá Maria Publikoval(a): G.P. | Básně » Ze života

Už jsem Ti odpověděl do vzkazů, tek jen ještě dodám - "...je to moje jediná slabina...". No, sebevědomí Ti nechybí, ale psát rýmovačky, do kterých nacpeš prvoplánově horu vulgarismů - to taky není úplně OK. Asi bychom těch slabin našli víc, co třeba přebujelé ego?
A nakonec odpovím - ano "Opuštěná loď chrámová, převrácená lavice dubová..." mi připadá naprosto OK. A i tady se Tě ptám: Byl jsi někdy v životě v kostele?

21.09.2025 23:38:53 | G.P.reagovat

Slepá Maria Publikoval(a): G.P. | Básně » Ze života

Zřejmě znalec...nebo je kritik?

21.09.2025 20:49:54 | G.P.reagovat

Slepá Maria Publikoval(a): G.P. | Básně » Ze života

Asi jsem neporozuměl řeči Tvého kmene...

21.09.2025 20:48:48 | G.P.reagovat

xxx Publikoval(a): Bosorka9 | Básně » Fantasy

Nezapomeň na znamení:
O půlnoci se všechno mění...

19.09.2025 11:01:20 | G.P.reagovat

AI Publikoval(a): G.P. | Básně » Ostatní

Upřímně mi na tom vadí fakt, že to naprosto nevypovídá nic o schopnostech autora a skutečně ty výsledky jsou - jak jsem psal - mizerné. Navíc jsem muzikant a svojí hudbu si skládám sám - což se každý může v mém profilu přesvědčit, několik svých dílek tam mám. A upřímně, ta moje muzika má určitě alespoň dostatek emocí a duši!

19.09.2025 10:59:27 | G.P.reagovat

Avalokitéšvara Publikoval(a): TRlVlUS | Básně » Ostatní

Tinitus...
asi netušíš,
jaký je to hnus!

19.09.2025 10:38:34 | G.P.reagovat

Není jen slovo Publikoval(a): mara539 | Básně » Ostatní

Blahopřeji

19.09.2025 10:36:15 | G.P.reagovat

Rozloučení. Publikoval(a): Kan | Básně » Ostatní

Smrt na rameni tiše vzlyká
-
marně čeká na převozníka...

19.09.2025 10:34:03 | G.P.reagovat

??? Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Ze života

Někdy ten pocit mám a někdy mi zase můj život připomene, proč stojí za to dýchat dál. A abych nebyl k tomu svému životu nespravedlivý - dává mi to najevo celkem často. Jen ty okamžiky, kdy na to zapomínám, to trochu kazí... :-)

18.09.2025 14:03:38 | G.P.reagovat

MÚZO MOJE, ODPUSŤ Publikoval(a): cappuccinogirl | Miniatura, hříčka » Ze života

No ano, oni skutečně existují lidé, kteří v honbě za tipy leží celé noci u počítače a tipují bez čtení každého, kdo se nějak projevil. Takhle v minulých dobách měli někteří v tom "oplátkovém" systému nasbíráno i přes dvě stovky tipů, ale kvalita jejich děl byla, řekněme, normální. Nebyly to žádné literární (poetické) výkvěty na Nobelovu cenu.

Já se musím přiznat, že někdy (bohužel ne každý den na to mám nastavenou hlavu) se začtu do některých dílek a bohužel, většinu z nich v tichosti opouštím. Nesouvisí to s osobou autora - každý může napsat skvost, to přece záleží na okolnostech a rozpoložení.

18.09.2025 14:00:36 | G.P.reagovat

MÚZO MOJE, ODPUSŤ Publikoval(a): cappuccinogirl | Miniatura, hříčka » Ze života

Kdysi, před deseti (?) léty tady proběhla obrovská revoluce. Tehdy se ještě dávala procenta a negativní hodnocení procenta snižovala. Pak se z toho pro některé stala osobní bitva a našlo se několik škodičů, kteří záměrně těm úspěšným dávali ta nejnižší hodnocení, aby jim to celkové hodnocení znehodnotili. Pak si někdo založil třeba dva - tři profily a škodění šlo lépe... Proto vznikl systém tipů, někteří odsud odešli znechucení celkovou atmosférou a založili Libres... Tam ovšem polední dobou "chcípl pes" a tak se vracíme sem.
Ovšem jak vidím, ten nesmyslný hon za tipy pokračuje v další generaci, opět se objevují takoví kteří rozdávají tipy jen proto, aby se dočkali toho, že jim ti ostatní na oplátku naloží zase u jejich dílek. A všem jim uniká to podstatné - jsem tady proto, abych sdílel svoje myšlenky a trochu si "dofoukl duši" (Plíhal). Jestli moje výtvory někdo přečte, jsem rád, když mi někdo dá najevo, že se mu líbilo, jsem vděčný. Nepotřebuji si dokazovat, že jsem oblíbený (tipy v drtivé většině neznamenají, že jsi napsala kvalitu, ale podobně ve Zlatém slavíku jen dokumentují Tvou oblíbenost). Tak raději méně tipů od lidí, kteří ocenili myšlenku, nebo zpracování, než bezduché tipování od "fanoušků".

17.09.2025 13:07:29 | G.P.reagovat

??? Publikoval(a): cappuccinogirl | Básně » Ze života

I z toho života se, jak já to znám,
může stát zvyk.
A co s tím nadělám...

17.09.2025 12:53:12 | G.P.reagovat

Fénix Publikoval(a): G.P. | Básně » Ze života

Děkuji Ti Veru, však to Ty taky...!

15.09.2025 13:25:22 | G.P.reagovat

Strom, co šeptá jen o půlnoci Publikoval(a): Marťas9 | Básně » Ostatní

Starý strom sklonil své paže,
zřejmě jara nedočká se,
a jak zákon života káže,
mladí vstanou v celé kráse...

11.09.2025 13:32:35 | G.P.reagovat

Souhrn reputací Publikoval(a): FaJen | Básně » Ze života

Co tě nezabije, to tě posílí
jak velkou pravdu hlásí ta slova.
To vědí všichni, co něco zkusili
a přesto vstanou a zkouší znova
žít...

11.09.2025 13:24:25 | G.P.reagovat

© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.5 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel