Nalezeno 6384 záznamů. Zobrazuji 5581-5600.
Zase jsem nevěděla jak to říct....
Život je těžkej,ale pokud si najdete někoho,kdo vás přidrží nad hladinou,máte vyhráno. Prosím o komentáře.Hlavně mě neukamenujte za pravopis on se totiž se mnou nebaví.
Caecus archangelos, 31.01.2007Tipy 0 | Čteno 355x | Komentáře 4
Věnováno mé nejmilejší kamarádce, přítelkyni... ona ví
Miro Sparkus, 30.01.2007Tipy 0 | Čteno 590x | Komentáře 4
fakt blbost, no...;)
Když víte co říct, ale nevíte jak...a je toho mnoho....
..............
Příběh jedný smutný lásky .. psáno podle skutečnosti
Sammi-Kielli, 28.01.2007Tipy 0 | Čteno 389x | Komentáře 0
Spíše báseň...
Jaký to je odejít, ohkud jste chtěli a najednou nechcete...A ještě bych vás poprosila o hodnocení a příspěvky do komentářů
mno co dotat, další smutná povídka...o nešťastné lásce...
Mráz pomalu ochromoval celé její tělo. Vnímala pouze osvobozující proudění horkých slz po svých tvářích... moje první povídka
paranoidandroid, 27.01.2007Tipy 6 | Čteno 750x | Komentáře 20
Asi bude mít adresát dojem ze to dělám proto, že to chtěl. Spis nebylo proč to někdy dopisovat. Dnes ano. Záleží mi na Tobě, Lásko!
Jaký je život sněhové vločky?...
slohovka k maturitě na nečisto, jméno jsem tomu původně nedal. chci slyšet výtky, připomínky, samozřejmě pochvaly a taky názory pro případnou diskusi.
ta místnost byla velká ale stále se zmenšuje a já se sem nevejdu ...
Kamen s.r.o., 24.01.2007Tipy 0 | Čteno 351x | Komentáře 0
Mno já nevim..jsem si sedla a psala a psala..asi to nemá smysl... ale já ho v tom vidím. bohužel.
Tak zase něco po delší době... Nevím jistě, kam to zařadit. Byl to můj trest ze slohu... Měla jsem napsat "líčení" podle jednoho obrázku, samozřejmě, že jsem trochu popustila uzdu své fantazii a ledasco přibarvila... :) Ale to se přece smí, ne...? :)
Marketka3x3, 24.01.2007Tipy 0 | Čteno 330x | Komentáře 0
Proč mám ještě věřit??Kvůli mámě..
Mno nevím jak to popsat..=o) mno ale líbí se mi...
Smutný anďel, 23.01.2007Tipy 2 | Čteno 497x | Komentáře 5