Nalezeno 7982 záznamů. Zobrazuji 3041-3060.
Takže ráda bych zase fušovala do fantasy a tohle je muj prvotní uvod,který jsem ze sebe vyplodila.Proto se vás ptám šlo by to?
14. kapitola
Vita et mors, 20.09.2011Tipy 2 | Čteno 439x | Komentáře 1
?Takže ted asi dlouho nic nového nepřidám,omlouvám se všem co čtou román Ten poslední ,ale mám návštěvu která se protáhne.Proto sem přidávám romám, který jsem psala v 15 letech.Bez uprav a zajímá mě co si myslíte.Teda je to minulost,ale s upravami?
Příběh na pokračování- zatím malé navnazení ;-). Snad se bude líbit...Nazvěme to...Intro
Tak po delší pauze před třetím archem chci vložit takové tři minipovídky, jejichž hlavním smyslem bude humor, snad to je aspoň trochu vtipné... pokud ne, tak to možná nakonec smažu.
Poslední Měsíční symfonie; kapitola IV
drsnosrstej kokršpaněl, 18.09.2011Tipy 8 | Čteno 1036x | Komentáře 4
13. kapitola...Omlouvám se za menší pomlku, potřebovala jsem se opět z aklimatizovat!:))
Vita et mors, 17.09.2011Tipy 3 | Čteno 414x | Komentáře 2
Druhá část
Striptérka, 13.09.2011Tipy 2 | Čteno 374x | Komentáře 0
Bratr bude bojovat s bratrem, sourozenci zničí svazky rodu, zle je na zemi. Zrazují ženy, meče planou, praskají štíty, burácí bouře, vlčí je věk. Nikdo nikoho nechce šetřit, až celý svět propadne zkáze. Voluspa
...Stejně tak nůž v pouzdře na levém stehně dělal pod šaty nevzhlednou bouli, která sice zase tak nápadná nebyla ovšem to nic neměnilo na faktu, že tam byla a hlásala celému světu: „Naštvi mě a skončím v tvých tříslech!“
Kdo ví? (Kapitola 1: Ospalá ves)
Rozpracovaný román, chtěl bych jen znát názory, děkuji. Postupně přidávám. Prozatím dokončená první kapitola.
Daniel Možnar, 09.09.2011Tipy 3 | Čteno 409x | Komentáře 0
Povídka mé dobré známé, inspirovala se mnou básní "Miluj mě, jako by to bylo naposledy a já bych rád, aby to tu bylo zveřejněné, doufám, že se vám to bude líbit, stejně jako mě. Je to inspirováno knihou Twilight. Tyto postavy patří S. Meyerové.
Jednorázovka těžící ze základů Kamira (Má matka je Smrt a já jsem její Posel), avšak jen postavami. Děj je o něčem úplně jiném.
Taková krátká povídka trochu slabšího rázu...
Saskie - pozemští andělé (díl 13.)
...........
O světlušce, ořešákovi i ořešáčkovi, sluníčku, houbách, podzimním listí, meluzíně, hlubokým lesu…
Jedna malá "sájens fikšn"
Na vlnách fantazie... °°
Kapitola 4. z mé "knihy" Triquetra aneb Magie, Láska a Trápení
Nik.Mirror, 05.09.2011Tipy 0 | Čteno 490x | Komentáře 0
Kapitola 3. z mé "knihy" Triquetra aneb Magie, Láska a Trápení
Nik.Mirror, 05.09.2011Tipy 0 | Čteno 479x | Komentáře 0