Nalezeno 9632 záznamů. Zobrazuji 4561-4580.
Omlouvám se za odmlku, tak jsem nacpala 2 díly do jednoho. Tak doufám, že se bude líbit :)
Cassée Moteur, 18.04.2011Tipy 17 | Čteno 534x | Komentáře 9
Na Tusayan. Půlstý díl. Naši dva hlavní hrdinové se opět přiblížují ke svému cíli. Už to nebude trvat dlouho ...
10.část - Omlouvám se za případné chyby.
další povídka,tentokrát kapku úchylná a zase s dobrým koncem...
Nebezpečné známosti 39. kapitola
Tak s menším zpožděním přidávám krátký díl. Je to spíše jen takový informativní díl, s rozpolcenými pocity, takže žádné extra čtení...podle toho taky počítám, že z toho budete zklamaní, ale i přesto, přeji Hezké čtení! ;)
Závěr celé povídky, realistům a cynikům se může zdát (příliš) idealistický, možná i kýčovitý, ale já jinak konce nepíšu. Někde to ideální být musí, když v životě to tak nebývá:-)
Doufám, že se bude další kapitolka líbit xD
Předposlední díl
jen pokus ... dlouho jsem nic nenapsala a přemítám, jestli jsem vůbec schopna napsat něco, v čem bych se aspoň trochu neviděla
Tak sem přidávám další kapitolku. Komentáře by potěšily. :)
Pro upřesnění – zbývají tři díly do konce, poslední bude s číslem 14.
prostě se jen vykecávám, není to gramaticky správně není na tom skoro nic správně ale to neřeším..
Plány na víkend
Flashback. Kdepak, Amithiel jim ne a nedá pokoje ;). Jelikož se mi podařilo napsat další dílek, tak vám sem zrovna jeden mrsknu ;) Tak nech sa páči ;)
musela přijít někdy ta depresivní...tak tady je...další z mých snů,bez návaznosti a realnosti,i když to nemá daleko...
Klub, kamarádky a nečekané setkání
v podstate je to taková kratší verze mého snu, nevim zda se sny zdají z napětí a nebo z obav.:) každopádně jde tam o moji vysněnou představu jednoho krásnýho dne..:)
Zatracený sny ...