Nalezeno 114941 záznamů. Zobrazuji 91641-91660.
Vánoční-Kam se poděl Ježíšek?
Je to o tom, že samota je přítelkyně duchovně hledajících, nebot´ o samotě člověk poznává sebe sama a Boha
U babičky... já bych ty pomalý dospělý zabila :)
.K.r.i.s.t.y., 23.12.2007Tipy 9 | Čteno 606x | Komentáře 4
Věříte v kouzlo té jedinečné svaté noci? Je docela dobře možné, že Ježíš se v ten den nenarodil, ale bylo to mnohem dříve i možná v jiném roce, alespon to poslední dobou hodně tvrdí vědci a historikové, ale víra je víra.
Takový malý pokus o haiku
člověku, který pro mne hodně znamená
taková miniatura...
Období Vánoc je nádherné, ale pro mnoho lidí je tím nejhorším obdobím roku.Osamělí...po rozchodu nebo smrti někoho blízkého.Vzpomínky jim drásají srdce. Možná čekají na telefon nebo návštěvu. Dárky nejsou jenom za peníze:-)
princeznička na bále,poztrácela korále,její táta, mocný král jen brečel, řval a vůbec se nesmál.. tak to chodí, když to tak chodí..
o ...(borůvka), 22.12.2007Tipy 3 | Čteno 384x | Komentáře 0
neni mi lito vas!..je mi lito me! a to je asi moje chyba/////naka starsi vec..
Adrianne Nesser, 22.12.2007Tipy 10 | Čteno 412x | Komentáře 2
..básně už píše jedině špatné..dnešní doba, stejně jako všechny ostatní, lidské doby, si ani nesaslouží jiné..
o ...(borůvka), 22.12.2007Tipy 2 | Čteno 394x | Komentáře 0
nikdy nebudeme mít ke všemu odpověď....