Nalezeno 7974 záznamů. Zobrazuji 7301-7320.
tak po delší odmlce jsem zpět, Tau-Mura budu psát i nadále, jen tohle byl nějak chvilkový nápad takže ten jen dokončim a bude to jedná se o takovou vzpomínku, ke hře Fallout 2, jde mi v ní jen o postapokalyptický svět, který ta hra skvěle ztvárnila
Pokračování po velice dlouhé době. Moc se omlouvám, ale nějak jsem neměla náladu na pasní, Snad vám to trochu vynahradím. Posunujeme se dál.
Krásná elfka - desátá kapitola - Smutek a žal
Co se asi stalo v Gibrahellu?A jak to Treisy přijala?
...setkání se starým známým...
Muta cum liquida, 28.08.2007Tipy 0 | Čteno 311x | Komentáře 0
Jeden z krátkých příběhů, který se píše a vymýšlí zároveň o bouřce, dívce, otci a vyprávění příběhu, který ještě neskončil. :) Za komentáře budu vděčná :)
Teassandra, 27.08.2007Tipy 2 | Čteno 583x | Komentáře 6
Krásná elfka - devátá kapitola - Gibrahell
První město které Treisy poznala a když viděla jak to tam vypadá,byla rozhodnuta se králi postavit za cenu vlastního života!
Co se událo ve starém nádraží blízko Vladivostoku, aneb druhá kapitola hp7 podle mne
Dominik Plesr, 27.08.2007Tipy 0 | Čteno 588x | Komentáře 0
Zděděný meč - I. Les a divný stařec
kapitola I. (příběh ze světa, ve kterém již odmalinka žiji)
O Wilkornovi X. - Ať žije král
Konec první série o Wilkornovi - druhá má pouze 6 dílů...
Krásná elfka - Osmá kapitola - Noční stráž
V noci drží hlídku Treisy,druhý den všichni tři překročí hranice a dál se dotčetete v další kapitole xD
Země Černého draka kapitola II. Sucho
II. kapitola
Země Černého draka kapitola I. Konec - Začátek
I.Úvodní kapitola
Krásná elfka - sedmá kapitola - Vidina
Tak za nedlouho Treisy a její přátele opustí pevnost Barezia a pojedou do elfské země... (hehm.....vážně sorry za tu gramatiku XD)
Krásná elfka - šestá kapitola - Omluva
Omluví se král za svoje činy?Co překvapí Treisy u snídaně?A co ji překvapí večer?
Krásná elfka - pátá kapitola - Pravá tvář krále
Nádherný zámek,nádherné věci,kdo ale tušil jaká je pravá tvář krále Oniuse?
Nový svět - Legenda o Křišťálovém meči
Z helmice se kouřilo a začínala rudě žhnout. Lovec si ji snažil strhnout z hlavy, jediné čím dosáhl bylo to, že si popálil i ruce.
Johny Styx, 24.08.2007Tipy 2 | Čteno 465x | Komentáře 0
je to jedna z mých starších prací, ale moje kamarádky ze skauta jí mají rádi, tak uvidíme jestli se bude líbit i vám...:-)
Krásná elfka - čtvrtá kapitola - Král Onius
V tomto díle se Treisy dostává k vytouženému cíly.Dostává se před krále Oniuse a ten zjistí že mu v rukou dřímá obrovská moc...
19.kapitola - Cesty. Zmatenější už snad Marika být ani nemůže, nebo ano?