Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
—Soumrak a rozbřesk na Juře— Publikoval(a): Fidornik | Poezie v próze » Příroda
Díky
—Soumrak a rozbřesk na Juře— Publikoval(a): Fidornik | Poezie v próze » Příroda
Děkuju
—Soumrak a rozbřesk na Juře— Publikoval(a): Fidornik | Poezie v próze » Příroda
Potkal jsem amonita :)
---Polní modlitba--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Ostatní
Děkuji
---Jako první probuzení--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Paradoxně je to psané převážně z docela nízkých kopečků a pahorkatin, místy dokonce úplně rovných plání, ale samozřejmě trochu i z hor a ze všech jiných krajin, kdy každá má co nabídnout. Stačí to uvidět :)
---Jako první probuzení--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Děkuji
---Jako první probuzení--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Děkuji Ti :)
---Pusté pláně--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Díky :)
I. Hymnus na Apollóna z Delf Publikoval(a): Aadrian | Ostatní poezie » Bůh, víra
No tedy, nečekal bych na co všechno tu narazím :) Ne že by to byl můj šálek kávy, bohužel si to zkrátka nedokážu vychutnat, ale cítím v tom tu pompéznost starověké antiky. To si vždy najdeš nějaké původní dílo a pak ho překládáš? Každopádně máš můj obdiv, muselo to dát dosti práce a výsledek je více než záslužný :)
---Pusté pláně--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Opravdu moc Ti děkuji za taková milá slova :)
---Pusté pláně--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Díky :)
---Pusté pláně--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Taky, taky :) Hlavně mi evokuje ty vzpomínky, to je na ní nejcennější a těžko pak odhadovat, jak ji ocení jiní, co to neprožili :)
---Pusté pláně--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Těší mě, že se líbí :)
---Z hlohoví--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Děkuju :)
---Z hlohoví--- Publikoval(a): Fidornik | Básně » Příroda
Moc děkuji