Nalezeno 4824 záznamů. Zobrazuji 1561-1580.
Povídka je o dívce.
delfinka1710, 24.02.2011Tipy 7 | Čteno 410x | Komentáře 4
...text inspirovaný vzpomínkou
krátká povídka o klukovi kterého každý odsuzoval za to co měl rád... ( ta hudba je k tomu přímo zrozená- http://www.youtube.com/watch?v=ye24cqG8j3M )
Už z názvu asi bude vyplývat, že se jedná o vyprávění z pohledu jednoho hlodavce, který si vytváří na svůj domov i lidi, co se o něj starají, vlastní názory a pocity. Inspirací mi byl můj vlastní křeček Miki, který dokáže rozjasnit každý můj chmurný den.
pro jejich bolavé nohy a bolavá srdce jejich dívek...pro ty, kteří rozumí!! ((a pro POUTNÍKA vapitiho..ať se mu jde hladce a ať se nám vrátí!!!))
Barunka=o), 21.02.2011Tipy 10 | Čteno 710x | Komentáře 4
taká spomienka na budúcnosť ... nech sa pekne číta :)
Claudia Galliardi, 21.02.2011Tipy 0 | Čteno 278x | Komentáře 0
Povídka bude napsána v několika kapitolách. Dívka, která v ní hraje hlavní roli se jmenuje Lejla a má talent pro psaní básní, ale jednou to chtěla vzdát, potom se ale rozhodla, musí překonat překážky a dojít k zaslouženému básnickému úspěchu.
Jde to i bez
Jde o jednu mou starší povídku ze života. Někdy se hold zapletete do něčeho, ani nevíte jak... S tou povídkou jsem dost spokojená.
Arbesia-Saffales, 17.02.2011Tipy 0 | Čteno 352x | Komentáře 0
Další pokus parazita, tentokrát na téma dokonalého života a vysněných představ. Vidíš se v tom?
Pro všechny Kristýnky a Kristiánky... Vysvětluje, proč jsem se tak bála...
"Závist si vždy najde cestu," říkávala její babička. Miriam žije v kanálu. Tvrdí, že má ráda svůj život. Je tomu skutečně tak? A jací jsou vlastně golfisti? Ani babičky nemají vždy pravdu.
Novinář píšše článek o ženách, které žijí samy a zjišťuje životní osudy slečny Veroniky.
Temný snílek, 09.02.2011Tipy 0 | Čteno 376x | Komentáře 0