Nalezeno 56899 záznamů. Zobrazuji 21921-21940.
(Romány » Horrorové, krvavé, strašidelné, tajemné, záhadné)
20. Rychle a rychleji // Po hoooodně dlouhé době zpět, konečně jsem se dostala k pokračování, takže jen zbývá doufat, že to ještě někdo bude číst, jako kdysi. :-)
Pojednání o možnostech, které skýtá návštěva OD Jednota
O významu autobusových zastávek pro rozvoj osobnosti vesnické mládeže.
Nebezpečné známosti 2 - Kapitola třináctá
Po krátké pauze bude následovat dlouhá pauza :) Ano ano, tu máte kapitolu, v nejbližší době poslední. Netuším, kdy přibude další, jelikož toho mám teď opravdu dost na práci. Myslím, že se Vám bude kapitolka líbit. Budu ráda za vaše reakce. Hezké čtení! :)
(Povídky » Horrorové, krvavé, strašidelné, tajemné, záhadné)
...
Greg Johnson, 03.03.2012Tipy 2 | Čteno 527x | Komentáře 1
S dětmi jsou jen potíže - 3. díl
Nechci si zbytečně klepat na rameno, ale tohle jsem psal na Liter 11. 6. 2007 - čili rok před krizí
pokračujeme lehkým soubojem
(Prozaická miniatura » Ze života)
Ráno, raníčko, dřív než vyjde sluníčko... - Jestli vůbec vyjde... :D
(Povídky » Horrorové, krvavé, strašidelné, tajemné, záhadné)
"Popel vše srovná, nerovni se rodíme, rovni umíráme." Lucius Annaeus Seneca
Třetí díl Tazemě, nyní již v normálním příběhu z pohledu hlavního "hrdiny" Hieronyma.
S dětmi jsou jen potíže - 2. díl
Druhá krátká ukázka z knížky "Renovace duše"
Láska nad lásky - ta jediná ze všech. Měl jsem štěstí, že jsem jí potkala.S touto mojí láskou jsme se museli rozejít z rozumových důvodů a tak nevím, zda bychom spolu vůbec mohli žít. Mě bylo tehdy 33 let a jemu o rok méně. -------------------------------
pokračovaní..
Byl podzimní den.Potkal se Osud s Životem
jen tak něco,co prolítlo hlavou
Nebezpečné známosti 2 - Kapitola dvanáctá
Jó, zase jednou se překonávám. Tento díl, musím říct, že mě překvapil, jelikož jsem ho plánovala trošku jinak, musela jsem to utnout dříve, aby jste se mohli těšit zase na další díl :D Kapitolka je hlavně dialogová: Amber vs. Silar. Přeji hezké čtení! :)